Termal macun nasıl sürülmeli?

Macun işlemcinin altına doğru akmış mı
Fikrim yok daha kasayı açmadım ama Muhtemelen kötü durumdadır çünkü yükte 93 dereceyi görüyorum. Neyle sileceğim youtube da ıslak mendil ile yapanlar var.

Nemli bir bez ile hafifce silin sonra üflerseniz kaybolur.

İşlemci fanı da tozlu onu neyle temizleyebilirim.

Fikrim yok daha kasayı açmadım ama Muhtemelen kötü durumdadır çünkü yükte 93 dereceyi görüyorum. Neyle sileceğim youtube da ıslak mendil ile yapanlar var.
Peçeteye 2 damla kolonya döküp temizleyebilirsiniz fakat kolonyanın çiplere temas etmemesine dikkat edin. Macun çok yayılmamışsa bu işlem yeterli olur.

Fikrim yok daha kasayı açmadım ama muhtemelen kötü durumdadır çünkü yükte 93 dereceyi görüyorum. Neyle sileceğim YouTube'da ıslak mendil ile yapanlar var.

İşlemci fanı da tozlu onu neyle temizleyebilirim.

Fan için elinize boya fırçası ve saç kurutma makinesi alın. Makineyi çalıştırdıktan sonra fana doğru tutun ve fırçayla üstünden temizleyin geçecektir.

Kendi işini kendi görmenin ilk adımı bu macun olayı olabilir. Bununla başlarsın yavaş yavaş diğer konuları da kendin yaparsın bu sayede boşa para harcamazsın. Macun sürerken yapacağın hatalar en fazla 3-5 derece oynatır, yani gidip yarısına sürüp yarısına sürmemek gibi hatalar yapmadığın sürece çok kusursuz sürmekle küçük hatalar yapmak arasında çok bir fark olmaz. Zaten macun etkisini kaybetmey başlayınca kışa gireriz seneye nisan gibi tekrar sürersin bu sefer daha iyi sürersin olur biter :). İşlemcinin üstüne sıfıra sıfır yaymaya da çalışma YouTube'tan nasıl sıkılacağına bak X şeklinde dök soğutucuyu bastırınca o yayılır zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı