Termal macun önerisi

jSytx

Hectopat
İşlemci
AMD Ryzen 3 3100
Masaüstü bilgisayarımda AMD Ryzen işlemcimin termal macununu yenilemek istiyorum. Daha önce hiç yapmadım. 2 yıldan uzun süre oldu. Bütçem 200TL. Termal macun önerir misiniz?

Son düzenleme:
Masaüstü bilgisayarımda AMD Ryzen işlemcimin termal macununu yenilemek istiyorum. Daha önce hiç yapmadım. 2 yıldan uzun süre oldu. Termal macun önerir misiniz?

Dogru en yakın bilgisayarcıya ben 15TL almıstım gayet iyi sogutuyor hem ekran kartı hem işlemci termal macun yenilemiştim.

Arctic MX4 veya Noctua NT-H2. Lakin sadece Amazon veya Hepsiburada'dan alın. Ve satıcının pazaryerinin kendisi olmasına dikkat edin. (Amazon için Amazon.com.tr olsun Hepsiburada için Hepsiburada olsun satıcı.)

Çakmaları çok fazla var. O yüzden güvenilir bir pazaryeri, direk pazaryerinin satıcı olduğu ürünü almak, orijinal olmasını garantiler.

Arctic MX4 veya Noctua NT-h2. lakin sadece Amazon veya Hepsiburada'dan alın. Ve satıcının pazaryerinin kendisi olmasına dikkat edin. (Amazon için Amazon.com.tr olsun Hepsiburada için Hepsiburada olsun satıcı.)

Çakmaları çok fazla var. O yüzden güvenilir bir pazaryeri, direk pazaryerinin satıcı olduğu ürünü almak, orijinal olmasını garantiler.

Hocam burası güvenilir midir?

Amazonda buldum hocam. Buradan alacağım. Teşekkürler.

Kefil değilim, çünkü ben direk eHpsiburadan aldım. Ama forum boyunca Teknobiyoitik sıkıntısız diyen arkadaşlar var. Yine de benim önerim, alacaksanız Teknobiyotik'in Amazon sayfasından alın. Bir sıkıntı çıkarsa Amazon ilgilensin. Ve Amazona kadar girmişken, eğer Amazon.com.tr satıyorsa 50-30TL'ye bakmadan güvenle alın.

Hocam burası güvenilir midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı