Termal macun önerisi

burakbcr

Picopat
Daha fazla  
Ekran kartım Sapphire RX 6600, işlemci Ryzen 5 5600. İkisi için de kullanabileceğim kaliteli termal macun önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de kullandığım ve çok memnun kaldığım macundur Hydronaut. Kryounaut önermeyeceğim ilk başta Hydronaut'tan bir tık güzel performans sunuyor 4-5 ay sonra kuruyor, özelliğini yitiriyor. 7 aydır Hydronaut sürülü hala aynı kıvamında ve performansını koruyor. Pumpout sorunu da yaratmıyor bu macun.

Benim de kullandığım ve çok memnun kaldığım macundur hydronaut. Kryounaut önermeyeceğim ilk başta Hydronaut'tan bir tık güzel performans sunuyor 4-5 ay sonra kuruyor, özelliğini yitiriyor. 7 aydır hydronaut sürülü hala aynı kıvamında ve performansını koruyor. Pumpout sorunu da yaratmıyor bu macun.

Peki ekran kartı içinde kullanabilir miyim bu macunu.

Peki ekran kartı içinde kullanabilir miyim bu macunu.
Kullanabilirsiniz rahatça. Ekran kartı ve işlemci termal macunu diye ayrılmazlar. Sürerken bol sürmeyin ince tabaka olsun. Eski termal macunu izopropil alkol ile temizleyin derim.

Yanlış bilgi
Macunu kendim masaüstü bilgisayarımda kullanmasam ve Thermal Grizzly'nin bütün macunlarını uzun yıllardır farklı modellerini denemesem bir ihtimal hak verirdim. Yorumunuz beni sabah çok güldürdü. Kryounaut ve Kryounaut Extreme ev kullanıcısı için çok balon bir macun. Thermal Grizzly'nin resmî satıcısı da Harcıalem bu arada. Teknobiyotik değil bilginiz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Macunu kendim masaüstü bilgisayarımda kullanmasam ve Thermal Grizzly'nin bütün macunlarını uzun yıllardır farklı modellerini denemesem bir ihtimal hak verirdim. Yorumunuz beni sabah çok güldürdü. Kryounaut ve Kryounaut Extreme ev kullanıcısı için çok balon bir macun. Thermal Grizzly'nin resmî satıcısı da Harcıalem bu arada. Teknobiyotik değil bilginiz olsun.
Biz de 1,5 senedir herkese Thermal Grizzly aldırmasak bir nebze hak verebilirdim.
1707042904986.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı