Termal macun önerisi

@merttrkz Zalman'ın önerdiğiniz termal macunu çok dikkatli bir şekilde uygulanması gerek. Çünkü sakız kıvamında ve uygulanması gerçekten çok zor. Hepsiburada'dan bizzat alıp denedim. İnanın denemediğim termal macun kalmamıştır. En son ve en mükemmel termal macun olarak Noctua NT H1'e karar verdim. Karar yine sizin tabiki.

Noctua NT H1 kesinlikle tavsiyemdir.
Bununla birlikte Zalman stg2 zirvedeler en iyisini arıyorsan bunlardan birini al.

@merttrkz Zalman'ın önerdiğiniz termal macunu çok dikkatli bir şekilde uygulanması gerek. Çünkü sakız kıvamında ve uygulanması gerçekten çok zor. Hepsiburada'dan bizzat alıp denedim. İnanın denemediğim termal macun kalmamıştır. En son ve en mükemmel termal macun olarak Noctua NT H1'e karar verdim. Karar yine sizin tabiki.
Ben Zalman STG2 dışında macun kullanmadım ama Noctua D9L ile birlikte gelen macunu NT H1'i inceledim. Zalmanı uygularken zorlanmadım ama dediğiniz gibi kıvamı biraz koyu. Bence öyle olması daha iyi çabuk dağılmıyor.

Ben zorlandım. Aynı kalitede iki termal macun var ve birinin uygulanması zor sizce hangisini seçmek mantıklı. Ben Noctua'yı önerdim. Karar sizin dediğim gibi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı