Termal macunun en iyi uygulanışı hangisidir?

İşlemcinin üzerine ince bir şekilde yayıp üzerine nokta kondurmayı düşünüyorum. Bir de aşağıdaki gibi hazır gelen halini yapmak var.

Eki Görüntüle 633652

Stok termal macunlar yeterince kaliteli ve transfer açısından yeterlidir yenilemeye veya ekstra ilaveye gerek yok. Üzerine ilave ekstra katılık ve saçma bir hareket olur.

@Silinen üye Zaten üstüne katık yapmaması gerek temizleyip kullanması gerek.

Konu sahibi elindeki termal macunu söylesede ona göre karar versek? Eğer kaliteli değilse zaten değiştirmesine gerek yok fakat kaliteli bilinen bir macun ise değiştirmeli.

@Silinen üye zaten üstüne katık yapmaması gerek temizleyip kullanması gerek.

Konu sahibi elindeki termal macunu söylese de ona göre karar versek? Eğer kaliteli değilse zaten değiştirmesine gerek yok fakat kaliteli bilinen bir macun ise değiştirmeli.

Niye israf etsin zaten AMD'nin termal macunu kaliteli ve yeterli.

Konu sahibi elindeki termal macunu söylesede ona göre karar versek? Eğer kaliteli değilse zaten değiştirmesine gerek yok fakat kaliteli bilinen bir macun ise değiştirmeli.
Aslında onu yapmak ta gereksiz. Stok termal macun ile şahlı şuhlu bir macunla değişsen 5 derece ya eder ya etmez. Değmez. Ömrü tükendikten sonra yenilemesi daha iyi olur. Heleki arkadaşın el becerisi yok ise tam bir fiyasko olur bu olay.

Hazır halini yap direk zaten AMD'nin termal macunu kaliteli.
Paintten bu kadar oluyor. Suanki hali ile kullanın. Değişim zamanı alttaki gibi yaparsınız.
@Yusuf koca Dostum nedir bu AMD sevdası?

@oscorp Eğer elinde kaliteli bir macun varsa kesinlikle sürmelisin birçok marka adam gibi kaliteli termal macunlar kullanmıyor.

Hazır gelen termal macunu kullandım ve şimdi Arctic MX-4 ile değiştiriyorum arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı