Terminal görüntülerinizi paylaşın

Windows kullanıcıları, o sıkıcı komut istemi görüntülerinizi hepimiz biliyoruz :) paylaşmaya zahmet etmeyin boşuna.

1642533472600.png

Böyle kodlama bilsem arayüz değiştirmeleri yapabilsem heves amaçlı Kali kuracağımda bilmiyorum işte :D

1642533673892.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden Kali kuruyorsun ki? Kodlama bilmene falan da gerek yok. İmzana yazdığın sistem Linux Mint Xfce'yi kaldırabilecek bir sistem. Onu kur keyfine bak.

Hocam kuruyorum sonra ortada sap gibi kalıyorum. Hiçbir şey yapamıyorum ki: Dinternette gezinmek dışında ( bütün Linux sürümleri için geçerli bu arada )

Hocam kuruyorum sonra ortada sap gibi kalıyorum. Hiçbir şey yapamıyorum ki: Dinternette gezinmek dışında ( bütün Linux sürümleri için geçerli bu arada )

Dual boot kur, hemen tak diye geçersen sap gibi kalman normal. Öğrendiğin zaman tam olarak geçersin, ek olarak Linux Mint Xfce'yi yeni kullanıcının rahatça kavrayabileceğini düşünüyorum.

Bunun için böyle rehber var mı terminal öğrenme gibi video yani.

Sistemin legacy sanırım, konu aç yardımcı oluruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Windows 10 olmasına bakma, bir şey fark etmiyor)

Sistemin legacy sanırım, konu aç yardımcı oluruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Windows 10 olmasına bakma, bir şey fark etmiyor)

Hayır o anlamda diğil daha önce Dual boot kurdum. Linux'taki terminal komutlarını falan yani kısacası Linux rehberi

Geri
Yukarı