Çözüldü Terminale eklenen işaretin silinmemesi için ne yapılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nemesis_44

Picopat
Daha fazla  
Herkese selam. Ben C# ile bir terminal yapıyorum, yaparken richtextbox kullanıyorum hani Termux'ta bir tane dolar işareti var ya onun gibi bir şey ekledim ama silinmesini istemiyorum. Bu yüzden ne yapabilirim? Bir de enter tusuna basılınca bir satır aşağıya inmesini istiyorum. Bunun için de yardımcı olursanız sevinirim.

Herkese selam. Ben C# ile bir terminal yapıyorum, yaparken richtextbox kullanıyorum hani Termux'ta bir tane dolar işareti var ya onun gibi bir şey ekledim ama silinmesini istemiyorum. Bu yüzden ne yapabilirim? Bir de enter tusuna basılınca bir satır aşağıya inmesini istiyorum. Bunun için de yardımcı olursanız sevinirim.
Terminalde nerdeyse hiç çalışmadım ama Console.Readline(); ile olmuyor mu hocam?

Yapmak istediğiniz şeyi daha iyi anlatın ve mümkünse görsel atın daha da yardımcı olayım.

Ekran Alıntısı.PNG

Hocam işaretlediğim simgenin silinmemesini istemiyorum yani backspace tusuna basıldıgında bir şey olmasın simgeye.

richtextbox'un keypress olayına: if(e.KeyChar == 8 && richtextbox.items.count == 1) { e.Handled = True }

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı