Terminatör film serisinin hikayesi hakkında

atanamayanlar

Centipat
Yer
Gotham
İyi bayramlar arkadaşlar. Terminatör serisine ilgim var bu aralar son çıkan film hariç seriyi parça parçada olsa izledim.Hikayesini tam olarak kavrayamadım bilenler buyursun meydan sizin.

Not: Geçmişe dönme muhabbetini biliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Parça parça izlenecek bir yapım değil düzgünce baştan sona atlamadan izlemelisin. Kısa özeti makinaların insanlığı yok edecek olması üzerine insanların geçmişe makina gönderip o teknolojinin geliştirilmesini önlemeye çalışması.

Hocam benim anladığım kadarıyla skynet denilen bir yapay zeka programını yok etmeye çalışıyorlar.

Parça parça izlenecek bir yapım değil düzgünce baştan sona atlamadan izlemelisin. Kısa özeti makineların insanlığı yok edecek olması üzerine insanların geçmişe makine gönderip o teknolojinin geliştirilmesini önlemeye çalışması.

O kadar biliyorum hocam derinlemesine evreni tanımak isitiyorum onu öğrenip baştan başlayacağım seriye umarım.
Hocam benim anladığım kadarıyla skynet denilen bir yapay zeka programını yok etmeye çalışıyorlar.
aynen dahası lazım bana hocam :)

Gelecekte yok ediciler (terminator) ve insanlar büyük bir savaşa giriyor. Savaş sırasında insanlar makinelere hayat veren skynet sistemini daha hiç varolmadan yok etmek için insanlar ve kendi programladıkları terminatorleri geçmişe gönderiyor. Aynı şekilde makineler de kontra atak olarak insanların gönderdiklerine kontra olarak insan direnişinin lideri john connor ve annesini ve de insanların tarafında ki terminatorleri yok etmesi için kendi terminatorlerini geçmişe gönderiyor ve taraflar tarih boyunca birbirlerini yok etmek için savaşıyor.

İnsanların dünyayı barış getirmesi ve savaştan uzak tutması için bir program tasarlanıyor. Bu programın adı " SKYNET" isimli bir program. Zaman ilerledikçe programı geliştiriyorlar ve bir zamandan sonra program kendi kendini idare edebilecek ve insanlara ihtiyaç duymayacak hale geliyor. Kendisinin yaptığı araştırma sonucu barışı bozan ve savaşların ana etkeni olarak insan ırkının olduğuna kanaat veriyor. SKYNET'in ve yarının teknolojisinin gelişmesiyle 'zamanda yolculuk' gibi imkanlar ortaya çıkıyor ancak o gelecekte direniş güçlerinin başında "John Connor" abimiz bulunuyor. SKYNET bu direnişi daha başlatmadan ortadan kaldırmak için geçmişe "Terminatör" gönderiyor ancak Arnold Schwarzenegger abimiz John Connor'u korumak için de direniş tarafından gönderilmiş bir terminatördür, o da görevini layığıyla yerine getiriyor tabi. Olayların başlangıç aşaması bu tam olarak, her filmde SKYNET farklı bir terminatör gönderiyor ancak Şıvayzaneger abimiz hep buna engel oluyor. Bu arada "Sarah Connor" ablamızı da unutmamak lazım.

Gelecekte yok ediciler (terminator) ve insanlar büyük bir savaşa giriyor. Savaş sırasında insanlar makinelere hayat veren skynet sistemini daha hiç varolmadan yok etmek için insanlar ve kendi programladıkları terminatorleri geçmişe gönderiyor. Aynı şekilde makineler de kontra atak olarak insanların gönderdiklerine kontra olarak insan direnişinin lideri john connor ve annesini ve de insanların tarafında ki terminatorleri yok etmesi için kendi terminatorlerini geçmişe gönderiyor ve taraflar tarih boyunca birbirlerini yok etmek için savaşıyor.
işte bu (y)

İnsanların dünyayı barış getirmesi ve savaştan uzak tutması için bir program tasarlanıyor. Bu programın adı " skynet" isimli bir program. Zaman ilerledikçe programı geliştiriyorlar ve bir zamandan sonra program kendi kendini idare edebilecek ve insanlara ihtiyaç duymayacak hale geliyor. Kendisinin yaptığı araştırma sonucu barışı bozan ve savaşların ana etkeni olarak insan ırkının olduğuna kanaat veriyor. Skynet'in ve yarının teknolojisinin gelişmesiyle 'zamanda yolculuk' gibi imkanlar ortaya çıkıyor ancak o gelecekte direniş güçlerinin başında "john connor" abimiz bulunuyor. Skynet bu direnişi daha başlatmadan ortadan kaldırmak için geçmişe "terminatör ( Arnold Schwarzenegger )" gönderiyor. Olayların başlangıç aşaması bu tam olarak, her filmde skynet farklı bir terminatör gönderiyor ancak şıvayzaneger abimiz hep buna engel oluyor. Bu arada "sarah connor" ablamızı da unutmamak lazım.

+Ilk film de arnold, serah connoru öldürmek için gelmişti kötü taraftaydı yani.

İnsanların dünyayı barış getirmesi ve savaştan uzak tutması için bir program tasarlanıyor. Bu programın adı " SKYNET" isimli bir program. Zaman ilerledikçe programı geliştiriyorlar ve bir zamandan sonra program kendi kendini idare edebilecek ve insanlara ihtiyaç duymayacak hale geliyor. Kendisinin yaptığı araştırma sonucu barışı bozan ve savaşların ana etkeni olarak insan ırkının olduğuna kanaat veriyor. SKYNET'in ve yarının teknolojisinin gelişmesiyle 'zamanda yolculuk' gibi imkanlar ortaya çıkıyor ancak o gelecekte direniş güçlerinin başında "John Connor" abimiz bulunuyor. SKYNET bu direnişi daha başlatmadan ortadan kaldırmak için geçmişe "Terminatör ( Arnold Schwarzenegger )" gönderiyor. Olayların başlangıç aşaması bu tam olarak, her filmde SKYNET farklı bir terminatör gönderiyor ancak Şıvayzaneger abimiz hep buna engel oluyor. Bu arada "Sarah Connor" ablamızı da unutmamak lazım.
hocam eline sağlık ilaç gibi geldi bu gaz geldi bana izlicem baştan :)

Yeni konular

Geri
Yukarı