Terminatör film serisinin hikayesi hakkında

terminatör 2'deki t-800'ü john connor'un kendisi yine kendisini korumak için gelecekten gönderiyor. makinelerin yolladığı ise t-1000; şu meşhur name-i diğer cıva adamımız.

Aynı anda yazmışız, daha net söyleyeyim.

İlk filmde t-800 mefta oluyor. İkinci filmde makineler işi bitirmesi için t-1000'i yolluyorlar, "cıva adam" yani. John Connor da karşı hamle olarak bir başka t-800 gönderiyor onu durdurması için. Yani gelecekteki yetişkin John kendi çocukluğunu koruması için ikinci filmdeki arnold'u yolluyor.

İlk filmde t-800 mefta oluyor. İkinci filmde makineler işi bitirmesi için t-1000'i yolluyorlar, "cıva adam" yani. John Connor da karşı hamle olarak bir başka t-800 gönderiyor onu durdurması için. Yani gelecekteki yetişkin John kendi çocukluğunu koruması için ikinci filmdeki arnold'u yolluyor.
sağ ol hocam (y)
farklı makineler, dış görünüşleri aynı. zaten ilk filmde ki arnold un derisi tamamen yok oluyor ve büyük bir presin içinde kalıp ölüyor. geriye bir mikro çip ve eli kalıyor daha sonra bir bilim adamı (2. film de)
bayağı kavradım sayenizde şimdi daha fokus izleyebilirim seriyi eyvallah.

İlk filmde T-800 mefta oluyor. İkinci filmde makineler işi bitirmesi için T-1000'i yolluyorlar, "cıva adam" yani. John connor da karşı hamle olarak bir başka T-800 gönderiyor onu durdurması için. Yani gelecekteki yetişkin john kendi çocukluğunu koruması için ikinci filmdeki Arnold'u yolluyor.

Hocam ilk film de ki T-80 degil miydi ben her filmde bir öncekine göre daha gelişmiş tler geliyor diye hatırlıyorum.

Birinci ve ikinci filmdekiler aynı modeller; bu t-800'lerden genisys ve salvation'da da var aynen. Yani model kodlaması olarak aynılar ama yazılımlarını bilemiyorum :D İlla ki geliştirmişlerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı