Terraria hard modedan sonra ne yapılmalı?

Summoner veya melee oynamam onlar çok zor gibi gözüküyor nage ile ranged arasında kaldım. Su ana kadar mage-ranged karısık geldim ama magenin mana sıkıntısı var ranged ile devam ederim büyük ihtimalle.

Summoner ve melee oynamak için bossları çok iyi tanıman gerekiyor. Skillerine göre yapacağın hareketler değişiyor. Ama genelinde koşuyorsun. Sky platform yapman çok yararına olacaktır. Biraz balık tutup iksir yapabilirsin. Endurance, lifeforce yaparak yaşadığın süreyi birazcık arttırabilirsin. Boss arena yaparak keseceğini düşünüyorsan dodgeleyerek can doldurarak sabah 4.30a kadar kesebilirsin. Boss arena yapımına internetten bakabilirsin. Can yenilemeni arttıran materyaller koyman gerekiyor. En kolay class ranged. Dedikleri gibi megashark seni bayağı bir götürür. Yeteri kadar hızın olduğunu düşünüyorsan Twin'si kolayca kesebilirsin. Merak ettiğin detay varsa ince ayrıntı vererek sorarsan en ince ayrıntısına kadar yardımcı olabilirim.

Son bosslara doğru zenith yapmak gerekli mi

Oyunun final boss'unu kesmeden Zenith yapamazsınız. O biraz fantezi silahı. Başlangıçta Onyx Blaster öneririm. Ichor mermileri ile epey hasar çıkartabilirsiniz. Üstte arkadaşın belirttiği şekilde Mimic kesip Stormbow düşürmeniz Destroyer kesmek için epey iyi olur. Önce Destroyer'ı kesip Megashark'ınızı craftlayın.

Oreki ile yüzlerce saat Terraria oynamış birisi olarak onun önerilerini değerli buluyorum. Onları uygulayın, ek olarak Terraria Wiki'sinde oyun ilerlemenize göre öneriler mevcut. Göz atın.

Summoner ve melee oynamak için bossları çok iyi tanıman gerekiyor. Skillerine göre yapacağın hareketler değişiyor. Ama genelinde koşuyorsun. Sky platform yapman çok yararına olacaktır. Biraz balık tutup iksir yapabilirsin. Endurance, lifeforce yaparak yaşadığın süreyi birazcık arttırabilirsin. Boss arena yaparak keseceğini düşünüyorsan dodgeleyerek can doldurarak sabah 4.30a kadar kesebilirsin. Boss arena yapımına internetten bakabilirsin. Can yenilemeni arttıran materyaller koyman gerekiyor. En kolay class ranged. Dedikleri gibi megashark seni bayağı bir götürür. Yeteri kadar hızın olduğunu düşünüyorsan Twin'si kolayca kesebilirsin. Merak ettiğin detay varsa ince ayrıntı vererek sorarsan en ince ayrıntısına kadar yardımcı olabilirim.

Hız konusunda sıkıntım yok konuyla biraz alakasız olsa da biome chestlerin anahtarlarını bulamıyorum bunlar canavarladan düşen bir şey mi eğer yazması uzun sürecek bir şeyse yazmana gerek yok uğrasıp bulurum büyük ihtimalle.

Oreki ile yüzlerce saat Terraria oynamış birisi olarak onun önerilerini değerli buluyorum. Onları uygulayın, ek olarak Terraria Wiki'sinde oyun ilerlemenize göre öneriler mevcut. Göz atın.

Bu arkadaş tüm oyunu başdan yazmış sanırım böyle insanlara şaşırabiliyorum sadece sağ olun yardımcı olur bu rehber bana elbet.

Biome chestleri planteradan sonra açılabiliyor zaten.

Onlar 1/2500 ihtimal ile düşüyor. Şansınıza kalmış ona sonra geliriz. Yöntemler var. Şimdi wof kestikten sonra ranged emblem düşürdünüz mü?

Kusura bakma yatmıştım okuldan yeni geldim PC başına geçince gördüm ranged düşmedi yakın dövüş için olanı çıktı onu hallowda ranged yapabiliyorduk değil mi?

ranged düşmedi

Önce onu bir düşürün. Düşürdükten sonra Onyx Blaster. Ichor mermileri için Crimson madenine gidip orada Ichor kesip öyle toplayacaksınız.

yakın dövüş için olanı çıktı onu hallowda ranged yapabiliyorduk değil mi?

Avenger Emblem yapıyorsunuz. Düz %10 hasar artışı veriyor tüm hasar türleri için ama üç tane Mechanical Boss'u kesmiş olmanız gerekiyor.

Önce onu bir düşürün. Düşürdükten sonra Onyx Blaster. Ichor mermileri için Crimson madenine gidip orada Ichor kesip öyle toplayacaksınız.

Avenger Emblem yapıyorsunuz. Düz %10 hasar artışı veriyor tüm hasar türleri için ama üç tane Mechanical Boss'u kesmiş olmanız gerekiyor.

anladım ilk dediğniz gibi ranged amblemi alıyım onyx Blaster için dark shard ı nerden düşürceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı