Çözüldü Teşekkür belgesi alabiliyor muyum?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Technopat üyeleri hoş geldiniz. e-Okul'da sizce teşekkür belgesini bu sınav notu, proje, uygulama ve performans ile alabiliyor muyum? Genel olarak notlarım çok iyi birkaçı hariç. İnternette hesapladım bir tanesi 60 ortalama bir tanesi 68 ortalama yaptı. Ben pek güvenemedim ve sizlere sormak istedim.

Ekran görüntüsü 2022-06-15 141831.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat üyeleri hoş geldiniz. e-Okul'da sizce teşekkür belgesini bu sınav notu, proje, uygulama ve performans ile alabiliyor muyum? Genel olarak notlarım çok iyi birkaçı hariç. İnternette hesapladım bir tanesi 60 ortalama bir tanesi 68 ortalama yaptı. Ben pek güvenemedim ve sizlere sormak istedim.

Öncelikle notların çok iyi değil. İçimde kalırdı söylemesem. Ayrıca Telefondan E-Okul uygulamasından ortalamanı söylüyor. Ordan bakabilirsin.

Okul türünüz ve sınıf seviyeniz nedir?

Geri
Yukarı