Teşekkürler Technopat

• Konuyu başlatan iGY 6
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 82
  • Görüntüleme 5B
Eğitim kategorisi sizin sayenizde bence bu kadar iyi hocam.
Ben olmasam da çok bilgili arkadaşlar var. Onların hakkını yememek lazım. Onun dışında elimizden geldiğince çeki düzen vermeye devam edeceğiz. Keşke teknoloji hakkında da bilgim olsa o kategorileri de bir el atardım. Ama çok bir bilgim yok maalesef.
Perma ban attılar bana nedeni belli değil.
Kırmızı forumsa yöneticisinin yorumuna kahkaha attıgın içindir hocam :D

Ben olmasam da çok bilgili arkadaşlar var. Onların hakkını yememek lazım.

Adolf Hacigul hocam affetmez diger forumlarda. Dikkatli olmak lazim.

Technopat'i sevmek icin bir neden de bu, ciddi bir forum ama sacma sapan ban yemiyorsunuz. Yiyince de konu acip duzeltiyorsunuz 😄

O kırmızı forma üye oldum, o da nasıl adam story atmıştı. Şubatta indirimde ne olsun? Ben de mouse pad demiştim, sonra dedim biraz takılıyım forumda, çoğu konuda form sahibi tartışma çıkaracak laflar sokuyordu. Kimse de bir şey söylemiyor tabii.

Hoşça kal, yine dönmek istersen bekleriz :)

Konuyu okusaydınız keşke.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de yazma ihtiyacı hissettim.

2018 yılının başında buraya öylesine üye oldum.
1 sene hesap bomboştu.

2020 yılına doğru burayı aktif kullanmaya başladım.

Türkiye'de teknoloji ile alakalı en büyük forum olduğu için buradan bir şeyler kaparım fikriyle aktif olmaya başladım.

İlk zamanlar ben de buranın Türkçe kurallarına olan katılığından nasibimi aldım :)
Herkes almıştır zaten, bu inkar edilemez.

Genel olarak bilgisayarlar hakkında genel olarak ilgi alanım olmasına rağmen zamanında çok çok çektiğim için insanların sorunlarına çözüm olurum bari diyerek yeni bir hobi olarak Mavi Ekran Analizi kategorisine girdim. ( Ah Vista ah, ne çökerttin makineyi be vicdansız seni.)

Kategoriye yolunuz düşerse bekleriz :) Her neyse.

Bana geldiğim günden beridir gerçekten çok şey katmış bir yer oldu burası.
Bir gün İstanbul'a yolum yeniden düşerse nasip olursa -ziyaretçi kabul edildiği takdirde- gerçekten ofisi ziyaret etmek istiyorum.

Oradaki herkesle tek tek tanışmak ve onlardan da bir şeyler kapmak istiyorum.

En büyük hayalim bilgisayar mühendisliği okumak benim, belki babamın çevresinin sürekli bilgisayar alanıyla ve elektronik alanıyla dolu olmasındandır.

3 yaşımdan beridir bir sevdam var buna. Sevgili gibi de değil, aldatmıyor seni üzmüyor :)

Uzun süreler daha burada olmaya devam edeceğim.
Bir gün nasip olur da Almanya'ya gidersem orada bilgimi artırıp ileride foruma dair iyileştirmeler ya da yenilikler yapmak konusunda yardımcı olmak isterim.

Sizleri seviyorum, işinizi iyi yapan kıymetli insanlarsınız. Ancak açık açık sormak istiyorum, içinizden biri bana ciddi ciddi kafayı takmış durumda mı? Bunu dememin sebebi bir moderasyon üyesinin olduğu konuya yazdıysam uyarı ya da ceza gelmesi. Ya da yazdığım konulara sürekli tek bir moderatörün bakması.

Son düzenleme:
@KojiroHyuga04 ben de hayatımı eğitime adadım bakalım. Sırf bu yol uğrunda uyku saatimi bile 4 saate çektim. Hem forum üzerinde hem gerçek hayatta olsun varımız yoğumuz eğitim oldu artık. Umarım birilerine bir şeyler katabiliriz.

Geri
Yukarı