Teşhir ürün veya parmak izi çalışmayan telefon satın alınır mı?

Olsun olmasın almayın zaten. Android tarafında da kapanımcı Huawei gibi ekosistemlerden uzak durun yeter. Daha spesifik öneriler için ihtiyaçlarınızı detaylıca belirtmeniz gerek.
Biraz komik denebilir seneye liseye gideceğim ve yeni bir imaj çizmek istiyorum kendime. Yani sırf gösteriş için alacağım diyebilirim özellikleri ise güzel bir kameraya sahip olsun ve kasmasın yeter. Kullandığım uygulamalar: Reddit, Netflix, Instagram, Twitter bir de 3-4 tane basit grafikli oyun.

Biraz komik denebilir seneye liseye gideceğim ve yeni bir imaj çizmek istiyorum kendime. Yani sırf gösteriş için alacağım diyebilirim özellikleri ise güzel bir kameraya sahip olsun ve kasmasın yeter. Kullandığım uygulamalar: Reddit, Netflix, Instagram, Twitter bir de 3-4 tane basit grafikli oyun.
Size bir kafes yakışır, elmalardan herhangi birini alın fark etmez.

Seneye gideceğinizi varsayarsak 2021 yılı itibarı ile iPhone 7, 5 yaşına girecek. Sizce almak mantıklı mı?

En kötü ihtimalle iPhone 7 Plus alacağım iPhone 7 aklımdan bile geçmiyor.
Amacın cihaz bakmak değil, imaj dışında bir şey için ihtiyacın yoksa eğer ne diye öneri isteyip milletin vaktini alıyorsun? Android kitlesi okulda istediği gibi at koşturduğu sırada "IOS içinde var mı ya?" derken görürsün imajı.

Konuya daha fazla cevap yazmamanızı rica ediyorum. Şu ana kadar cevap yazan ve benim için vaktini harcayan herkese teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı