Teşhirli Excalibur RTX 3060 aldım

Trajikomik olan ise aldıktan sonra yazman. Bu da üzmez seni ama aldığın fiyatı hak etmiyor.

HP Victus 68P42EA Ryzen 5 5600H 8 GB 512 GB SSD RTX3060 16.1" Full HD Notebook

23.000TL

RTX 3060 Intel Core i7 16 GB RAM 500 GB SSD Excalibur PC'yi 25.5kya aldık ama teşhirli yani örnek olan PC çünkü stoku kalmamış. Değdi mi? 2 yıl garantisi de varmış. (Excalibur G900)

Bir de fanları biraz tozluydu mağaza yerinde örnek olarak durduğu için, adam dıştan sildi ama içinde kalmıştır ondan hemen servise götürmek lazım mı yoksa acelesi yok mu?
Bu fiyata böyle güzel bir PC'yi kaçıramazdım tam PC yenilemeyi düşünüyordum zaten.
Yurdum insanı tozlu ürünü 25 bin TL'ye iteler, diğer yurdum insanı ise sorgulamadan fırsat diye alır.

Son düzenleme:
Kesinlikle değmemiş, bence imkan varsa iade edin.

Yahu aga ne diyorsunuz hepiniz, benim eski bilgisayarım Monster Abra A5 v15.5 GTX1650'li ekranı sağ üstten çıkan hayvan gibi fanı çığlık atan ve plastik kasası olan bir şeydi. RTX 3060 + bu sistem ne bileyim yani o kadar da kazıklanmış olamam hem yanında Windows 11 Home Single Edition kurulu geliyor ve 11. nesil i7'li bence o kadar kötü değil.

Yahu aga ne diyorsunuz hepiniz, benim eski bilgisayarım Monster Abra A5 v15.5 GTX1650'li ekranı sağ üstten çıkan hayvan gibi fanı çığlık atan ve plastik kasası olan bir şeydi. RTX 3060 + bu sistem ne bileyim yani o kadar da kaşıklanmış olamam hem yanında Windows 11 Home Single Edition kurulu geliyor ve 11. nesil i7'li bence o kadar kötü değil.
Dostum insanların fikirleri için konu açıyorsun bir de fikir beğenmiyorsun. G900 kasası kötü, üstüne 0 Acer var aynı donanımda. Kötü o cihaz, bir de teşhir ürün. Çoluk çocuk gelip neler yapmıştır cihaza. Cihaz aşırı iyi dememizi bekliyordun sanırsam.

Yahu aga ne diyorsunuz hepiniz, benim eski bilgisayarım Monster Abra A5 v15.5 GTX1650'li ekranı sağ üstten çıkan hayvan gibi fanı çığlık atan ve plastik kasası olan bir şeydi. RTX 3060 + bu sistem ne bileyim yani o kadar da kazıklanmış olamam hem yanında Windows 11 Home Single Edition kurulu geliyor ve 11. nesil i7'li bence o kadar kötü değil.
Tozlu ürün alıyorsun, iyi yapmış mıyım diyorsun, olumsuz yorum yapınca çemkiriyorsun? Hayırdır! Duymak istediğin şeyler olmadığı için mi bu?

O fiyata o laptop hiç iyi olmamış. Zaten 25 bin TL civarına sıfır RTX 3060 laptop bulunabiliniyor. Yukarıda arkadaşların attığı HP Victus çok daha iyi mesela teşhir ürün de olsa daha ucuz.

TR insanı kazık yediğini hafif sezinleyip konu açıyor. Kazık yediği yüzüne vurulunca kazık yediğini yüzüne vuranlara saldırıyor...

Ürünü iade edin. Eski laptopunuzun çöp olması kazık yediğinizi gerçeğini değiştirmiyor.

HP Victus alın.

TR insanı kazık yediğini hafif sezinleyip konu açıyor. Kazık yediği yüzüne vurulunca kazık yediğini yüzüne vuranlara saldırıyor...

Ürünü iade edin. Eski laptopunuzun çöp olması kazık yediğinizi gerçeğini değiştirmiyor.

HP Victus alın.
iade yokmuş aga napıcam nolur tamam kazıklandım da o derecede yani facebookta önüne gelene inanan 60 yaş insanlar kadar da kazıklanmamışımdır ya nolur birşey diyin lütfen iade yokmuşş :(

iade yokmuş aga napıcam nolur tamam kazıklandım da o derecede yani facebookta önüne gelene inanan 60 yaş insanlar kadar da kazıklanmamışımdır ya nolur birşey diyin lütfen iade yokmuşş :(
O kadar abartılacak bir kazık yok, sadece daha iyisini alabilirdin. Pek sorun yaşamazsın termal macunu yenilet bakım yaptır bir şey olmaz.

Tabi iade olmaz. Sen almadan sorsaydın. Adam biliyor dandik markayı kilitlediğini. Üstüne bir bardak soğuk su iç.

Yeni konular

Geri
Yukarı