Casper Excalibur G900 nasıl?

Bütçe
13550

Alaxel

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Casper Excalibur G900 hoşuma gitti fiyatı,13.000 TL i7 10.nesil, 2060 ekran kartı, 16 GB RAM, 500 GB SSD, 1000 GB HDD, 144 MHz, 15,6 inç iyi mi? Alınır mı? Başka tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
ısınmadan başka sorunu var mı ?
Bi arkadaş böyle yazmış.
Bende senin gibi ön yargılı idim ancak 10bin₺ altı tüm karşılaştırmalarda Excalibur önde. Bu yüzden Excalibur G900 aldım. Casper bu sefer işi gerçekten iyi yapmış. Excalibur G900 serisi kesinlikle pişman etmez. Fiyat/performans olarak mükemmel.
i7 9750H işlemci, 16GB RAM 2666MHz, RTX 2060 6GB Ekran Kartı, 512 İntel SSD. Olan modeli 8.500₺ ye kampanya fiyatında kaçırmadan aldım ve çok memnunum tüm oyunları ultra ayarlarda oynuyorum şuan aşırı derecede memnunum. Bir kaç ay sonra Samsung Evo SDD ve boş bir slot mevcut 16GB daha ram eklemeyi düşünüyorum o zaman jet olacak. :)

Artıları zaten belli saymaya gerek yok. Benim izlenimlerim şunlar:
1- Subwoofer yok o yüzden hoparlör ses kalitesi çok iyi diyemem. sadece iyi derim. Ancak bir oyuncu bu sorun değil. Zaten kulaklık kullanıyoruz.
2- Ekran 15.6" küçük gelebilir. Ancak 144Hz kalite çok iyi ve hiç bir eksiklik fark edilmiyor. Ve laptop taşımak için çok daha ergonomik bir hal alıyor. Bu yüzden 17" aramazsınız.
3- Kasa tasarımı gerçekten çok iyi ince ve hafif. Soğutması gayet iyi. Tek tuş ile fanlar uçuş moduna geçiyor ve laptop buz hızlıca soğuyor. Fan sesi tabiki çok çıkıyor bu durumda ama zaten kulaklık ile oyunu rahatla oynarken bu sesi duymuyorsunuz. :)

Sorularınız olursa yardımcı olurum.

Geri
Yukarı