Teslimat adresi olarak PTT şubesini göstermek

Aliarlı

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asrock B550MHDV - R3 3100 - Crucial Ballistix Sport 8x2 - PowerColor RX 6600 Hellhound - Rampage Redsky(fırın) - Xigmatek X-Calibre E 500 W Power
Arkadaşlar öncelikle merhaba İnternet mağzasından RAM sipariş edeceğim fakat adresime istemiyorum bu yüzden yakınımda PTT var onun adresini versem oraya verirler mi? Alırken sıkıntı olur mu?

Arkadaşlar öncelikle merhaba İnternet mağzasından RAM sipariş edeceğim fakat adresime istemiyorum bu yüzden yakınımda PTT var onun adresini versem oraya verirler mi? Alırken sıkıntı olur mu?
PTT kargoda şubede teslimat seçeneği var zaten.Gönderenin form doldururken işaretlemesi gerek ama.

Malesef kargo aras ve yakınımda yok.

Adresini yazmana gerek yok.
Örneğin: İstanbul, Adalar PTT şubesi yazarsan o şubeden gidip teslim alabilirsin. Yani ''şube teslim'' olarak.

Aras kargo ile mi gelecek? :) Yok benim bildiğim kargo şirketleri başka kargo şirketi şubesine teslimat yapmazlar.
O olmaz, adresi sistem,alışveriş yapacağın siteye üye olurken yazdığın adres olarak görür,satıcıya ayrıca belirtmelisin,gönderen kişi ayarlayacak onu.Üyelik adresinede Adalar PTT şubesi diye yazamazsın.

O olmaz, adresi sistem,alışveriş yapacağın siteye üye olurken yazdığın adres olarak görür,satıcıya ayrıca belirtmelisin,gönderen kişi ayarlayacak onu.Üyelik adresinede Adalar PTT şubesi diye yazamazsın.
Benim anlattığım başka bir şey zaten. Örneğin Gittigidiyor sitesinde her alışverişte adres değiştirebilirsin, ayrıca kayıtlı birçok adrese de sahip olabilirsin. Ben Gittigidiyor üzerinden bir şey aldığımda İstanbul ''şube adı'' Aras kargo şubesinden teslim alınacaktır diye yazıyorum ve geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı