Test çözmek için grafik tableti alınır mı?

Marshmello

Hectopat
Merhaba, soru çözmek için grafik tablet alınır mı? Önerecek olsanız hangi tabletleri önerirsiniz? Amazon'dan bakıyorum fakat o kadar fazla çeşit var ki kafam karıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır tabii ki bunlar gereksiz para tuzağı kayıt edip yazabileceğin milyon tane yer var.
Hocam anlayamadım. Kaydetmekte sıkıntı yok zaten. Sorun dijital ortamda nasıl yazacağın. Mouse ile nasıl yazabilirim mesela?

Bilgisayarda PDF üzerinden açıp tabletle çözecekseniz, alınabilir. Kitapları alsanız aynı parayı aşıyor zaten.
Almak istememin en büyük sebebi bu zaten. En ucuzundan dört kitap alsanız tabletin fiyatını geçiyor.

Almak istememin en büyük sebebi bu zaten. En ucuzundan dört kitap alsanız tabletin fiyatını geçiyor.

PDF X-Change Editor kullanıyorum. Üstüne kalem ile işaretleme yapılıyor, matematikte grafik tablet işe yarar fakat sözel derslerde çok basit işaretlenebiliyor fare ile.

PDF X-Change Editor kullanıyorum. Üstüne kalem ile işaretleme yapılıyor, matematikte grafik tablet işe yarar fakat sözel derslerde çok basit işaretlenebiliyor fare ile.
Hocam ben sadece soru çözeceğim, boyutu hakkında tavsiye verebilir misiniz? Çizim yapmayacağım için boyutu önemsiz mi oluyor?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı