Test ile ölçtüğüm hız ve mevcut indirme hızı

Phanteos

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Müzik Prodüktörü-Tekniker
Merhaba arkadaşlar. Şu sıra bir internet arayışındayım ve ne yazık ki yaşadığım yerde VADSL altyapı portları dolu gözüküyormuş. Dolayısıyla 16 Mbps ADSL ile işimi görmek zorundayım. Bu benim 4 yılı aşkın bir süredir kullandığım Superonline internetin Ookla'daki hız testi ve steam'den(ve diğer tüm indirmeler) aldığım hız verileri. Farklı bir sağlayıcıya geçsem sorun çözülecek mi veya bu kadar ciddi farkların olması normal mi?
Tek sorun bu D'a değil. Ekte de görmüş olduğunuz gibi upload çok kötü. 4 MB'lık dosyaları yaklaşık 10 saniyede falan gönderiyorum, vize, ödev teslim ederken elim ayağım titriyor, evde spor hocamız var uzaktan ders verirken çamur gibi bir görüntü ile ders veriyor. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Adsız.png

türkcell.png

Merhaba arkadaşlar. Şu sıra bir internet arayışındayım ve ne yazık ki yaşadığım yerde VADSL altyapı portları dolu gözüküyormuş. Dolayısıyla 16 Mbps ADSL ile işimi görmek zorundayım. Bu benim 4 yılı aşkın bir süredir kullandığım Superonline internetin Ookla'daki hız testi ve steam'den(ve diğer tüm indirmeler) aldığım hız verileri. Farklı bir sağlayıcıya geçsem sorun çözülecek mi veya bu kadar ciddi farkların olması normal mi?
Tek sorun bu D'a değil. Ekte de görmüş olduğunuz gibi upload çok kötü. 4 MB'lık dosyaları yaklaşık 10 saniyede falan gönderiyorum, vize, ödev teslim ederken elim ayağım titriyor, evde spor hocamız var uzaktan ders verirken çamur gibi bir görüntü ile ders veriyor. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Eki Görüntüle 839973

Eki Görüntüle 839972
Aldığınız hıza göre Steam'deki indirme hızınız gayet normal.

Normal bir indirme hızı. VDSL hizmeti almaya çalışın, ADSL artık ömrünü bitirmek üzere
Farkındayım ancak nasıl yapacağıma dair bir fikrim yok. İlgili yerler ile bu konuyu konuştuğum zaman aldığım cevap; ''Bulunduğunuz konumda VADSL için çok talep var, portlar dolu.'' oluyor.

Farkındayım ancak nasıl yapacağıma dair bir fikrim yok. İlgili yerler ile bu konuyu konuştuğum zaman aldığım cevap; "bulunduğunuz konumda vadsl için çok talep var, portlar dolu." oluyor.

Portların boşalmasını bekleyeceksiniz hocam, başka bir yol yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı