Uyurken ağızdan gelen kan

Normalde bu konuyu bu sabah açacaktım ama unuttum.

Gece uyurken ağzımdan kan gelmiş sanırım nevresimin üstünde kan lekeleri vardı uyandığımda.

Ciddi bir sorun yaratır mı bu arkadaşlar bilginiz var mı? Ve neden gelmiş olabilir?

Merhaba öncelikle Allah şifa versin kardeşim. Ağzından değil de burnundan da belki gelmiş olabilir. Google'dan aratıp ta psikolojini bozma, bir doktora görün derim, ciddi bir şey olabilir belki.

Hocam kulağından gelmiş olabilir benim de kulağımdan kan akıp duruyor temizlemezsem sürekli kulağım akıyor geceleri yatarken de o kan alıyor maalesef sizinde kulağınız akmış olabilir.

@user67272 evet bunun bir takıntısı da vardı hastalıklara kötü kötü teşhisler koyma gibisinden konularda görmüştüm tabii ki en kötüyü aklıma getirmiyorum düşük bir ihtimal ciddi bir şey olduğunu düşünüyorum şahsen ama yine de içimizde bir tereddüt oluyor sonuçta düşünmeden de edemiyoruz

@ErayKader Hocam kulak yolu darlığı var bende sizce bunla ilgisi olabilir mi ? Ara ara temizlettiriyorum doktorda kulağımı 2-3 yılda bir böyle bir teşhis koymuştu KBB doktoru.
Yastıkta kan lekesine rastlamadım bu arada onu belirteyim

@user67272 evet bunun bir takıntısı da vardı hastalıklara kötü kötü teşhisler koyma gibisinden konularda görmüştüm tabii ki en kötüyü aklıma getirmiyorum düşük bir ihtimal ciddi bir şey olduğunu düşünüyorum şahsen ama yine de içimizde bir tereddüt oluyor sonuçta düşünmeden de edemiyoruz.

Kafana pek takma amma bir doktora görün, ne kadar erken gidersen bir o kadar çabuk teşhis konulur ve çabuk iyleşirsin.

Ciddi sorun yoktur. Technopat doktorlarına güven. Yarın bir gün ölürsen ama doktorlarımız suçlu değildir. Şüphesiz Technopat doktorları en iyisini bilir, mesajları okuyanlar için kesin ibretler vardır.

Geri
Yukarı