Texture flickering ve bad antialiasing sorunu

hardly536

Decapat
Aşağıdaki videoyu son kalitede izleyip yardımcı olabilir misiniz, bilgisayarımdaki bütün video ve oyunlarda 1080p çözünürlükte aynı şekilde sabit olan fakat hareket eden objeler ile görüntü almaktayım.

Tek fark ettiğim şey sanal çözünürlük açıp 4K'ya çektiğim zaman 30 FPS alıyorum fakat çoğu hareketli obje düzeliyor.
Specs ;
  • CPU: AMD Ryzen 7 1700
  • GPU: AMD RX 580 asus dual
  • SSD: Transcend TS120GSSD220S 120GB
  • HDD: WD Green 2TB (2012)
  • RAM: G.SKILL Trident Z RGB DDR4 3200 C16 2x8GB
  • MBD: MSI B350M GAMING PRO (MS-7A39)
  • PSU: Zalman Zm600-Le 600W Power Supply

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorun garanti kapsamında mı? Yani tüm bilgisayarı Vatandan topladım kendilerine göndersem sorunu çözerler mi?
Çözümü yok, 5 defa baştan sistem toplayan var yine çözümü yok paylaştığım link’e bakar iseniz eğer görürsünüz ne çözümler denenmiş, boşa iade etmeyin.
Bu sorunu çözecek kimse yok bulunamıyor yıllardır inanın ne oynayacak zevk kaldı ne bir şey benim de sorum aynı denemediğim şey kalmadı.

Çözümü yok, 5 defa baştan sistem toplayan var yine çözümü yok paylaştığım link’e bakar iseniz eğer görürsünüz ne çözümler denenmiş, boşa iade etmeyin.
Bu sorunu çözecek kimse yok bulunamıyor yıllardır inanın ne oynayacak zevk kaldı ne bir şey benim de sorum aynı denemediğim şey kalmadı.
Bu sorun herkesde var mı?
Yani bu biraz saçma. O kadar para döktükten sonra çözüm yok denip üstünün örtülmesi hoş değil. Peki donanım mı yoksa yazılım mı kaynaklı belli mi?

Bu sorun herkesde var mı?
Yani bu biraz saçma. O kadar para döktükten sonra çözüm yok denip üstünün örtülmesi hoş değil. Peki donanım mı yoksa yazılım mı kaynaklı belli mi?
Sorunun nedeni bile bulunamıyor üstünü örtmüyorum bulunamıyor şaka gibi geliyor ama öyle yok yani 20-30 bin TL’lik sistem dizenler var onlar da bile var konuyu inceleyin dedim o zaman anlarsınız ne demek istediğimi.
Ayrıca bir kişi daha bununla ilgili konu açmış orada daha detaylı açıkladım inceleyin isterseniz.
Oyunlarda Anti Aliasing Açık Olmasına Rağmen Tırtıklı Kenar Sorunu - Technopat Sosyal
Sorun herkes de yok, lanet bir şey bir kez geldi mi gitmiyor.

Sorunun nedeni bile bulunamıyor üstünü örtmüyorum bulunamıyor şaka gibi geliyor ama öyle yok yani 20-30 bin TL’lik sistem dizenler var onlar da bile var konuyu inceleyin dedim o zaman anlarsınız ne demek istediğimi.
Ayrıca bir kişi daha bununla ilgili konu açmış orada daha detaylı açıkladım inceleyin isterseniz.
Oyunlarda Anti Aliasing Açık Olmasına Rağmen Tırtıklı Kenar Sorunu - Technopat Sosyal
Sorun herkes de yok, lanet bir şey bir kez geldi mi gitmiyor.
Size demedim üstü örtülüyor diye firmalara dedim.

Yabancı sayfa daki insanlar artık delirmek üzere bütün çözüm yolları denendi artık büyük insanlara ulaşmak istiyorlar çıldırmak üzereyim.
Bazı arkadaşlar Nvidia da birilerine e posta ile ulaştı fakat sorun olmadığını söyledi çalışan.☹️

Sorununuz çözüldü mü?
hayir ama bilgisayarı sattım aynı sorun PS4 te de var
@Recep Baltaş @Ali Güngör ustalara selam, bu konuyu 1 senedir araştırıyorum sonunda bilgisayarı satmakta buldum çözümü olayın bir çok yönü var elimden gelen desteği sağlarım ama konuma bakıp bu durum hakkında genel bir video yapıp insanları bilinclendirmelisiniz

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı