Çözüldü Texture pack nasıl sıkıştırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HyperAlpha

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir texture pack indirdim ama o dosya Explorer şeklinde indi. Onu nasıl WinRAR'a çevirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Peki deniyorum.

WinRAR şeklinde indirdim ama uyarı verdi arşiv biçimi bilinmiyor veya bozuk diye zaten yukarıda resmini atmıştım bu sorunu nasıl düzeltebilirim hocam.
Hocam önceki attığınız resim başka bir dosya. O dosyanın adı "pack.mcmeta". Sizin indirmek istediğiniz "! §2Forrest §f32x §2REVAMP" gibi birşey. Doğru şekilde indirdiğinize emin misiniz?

mediafire_ekran_alıntısı.PNG

Bu şekilde atmalısınız.
Son düzenleyen: Moderatör:
Peki deniyorum.

WinRAR şeklinde indirdim ama uyarı verdi arşiv biçimi bilinmiyor veya bozuk diye zaten yukarıda resmini atmıştım bu sorunu nasıl düzeltebilirim hocam.
Hocam önceki attığınız resim başka bir dosya. O dosyanın adı "pack.mcmeta". Sizin indirmek istediğiniz "! §2Forrest §f32x §2REVAMP" gibi birşey. Doğru şekilde indirdiğinize emin misiniz?

mediafire_ekran_alıntısı.PNG

Bu şekilde atmalısınız.

Çözüm
2021-05-12 (11).png

Hocam önceki attığınız resim başka bir dosya. O dosyanın adı "pack. Mcmeta". Sizin indirmek istediğiniz "! §2forrest §F32X §2revamp" gibi bir şey. Doğru şekilde indirdiğinize emin misiniz?

Eki Görüntüle 1020162

Bu şekilde atmalısınız.

O dosyayı açtığımda bu çıkıyor.

Hocam önceki attığınız resim başka bir dosya. O dosyanın adı "pack. Mcmeta". Sizin indirmek istediğiniz "! §2forrest §F32X §2revamp" gibi bir şey. Doğru şekilde indirdiğinize emin misiniz?

Eki Görüntüle 1020162

Bu şekilde atmalısınız.

Yaptım hocam çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı