Tez Duzenleme ve Yazma

M. Oğuz GÖK

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Baslik tam oturmadi, kusura bakmayin.

Merhaba arkadaslar. Annem ve babam yuksek lisans yapiyorlar. Tez yazmalari lazim ama Word, Excel gibi programlari tam kullanamiyorlar.

Bazi profesyonel tez yazim sirketleri falan mi varmis, ucuk fiyatlara tez yaziyorlar (4000 TL nedir yahu) .

Sizin bildiginiz, daha uygun fiyatlara tez yazan kimseler var midir?

Biraz abarti olacak ama, yardim edebilecekler varsa yardimlarinizi bekliyorum. Tez duzenleme icin en azindan.

Tesekkurler iyi sosyaller...

Son düzenleyen: Moderatör:
Tez yazımı her üniversitede farklı oluyor. Kullanılan APA tarzı değişiklik gösterebiliyor. Üniversitelerin içerisindeki kırtasiye ( var ise elbette ) veya çevresindeki kırtasiyeler bu konularda yeterli olacaktır. Bir tez için 4000 lira istenmez, ben şahsen inanmam ona.

10,000 TL'ye kadar cikanlar var. İstanbul'dan olan arkadaslar veriyor bu teklifleri.

Dediginizi soyleyecegim anneme. Donus yaparim tekrar. Tesekkurler.

Eğer gerçekten fiyatlar böyleyse, resmen ayrı bir sektör olmuş bu konu. :)

Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi, üniversitelerin çevrelerindeki kırtasiyelerde bu işi baya iyi yapanlar oluyor. Eğer fiyat da uygun olursa onlara baksınlar, çünkü yazım formatını biliyorlar iyi bir şekilde. Ha tabi, yazım formatları, dikkat edilmesi gerekenler belliyse, yani üniversite belli bir rehber veriyorsa şunlara dikkat edilecek, şunlar önemli, şunlar olmayacak diye; uygun fiyata anlaşabiliriz. :p

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı