TF2 Steam kütüphanesinde görünmüyor

• Konuyu başlatan Oulcan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2B
O

Oulcan

Ziyaretçi
Merhabalar,
Bugün TF2 oyunu'nu ücretsiz aldım ve oyunu 6.8 GB kurulum dosyalarını indirip kurdum, oynadım. Daha sonra SSD yer kaplamaması için Steam'i silip D diskine kurdum. Silmeden önce TF2 yedeklemiştim. D diskine kurduktan sonra TF2 kütüphanem de yoktu. Tekrar eklemek istedim ama kütüphanem de var diye yazı çıktı. O yazının altın da hemen oynayın butonuna basınca kütüphaneye ekliyor ve tekrar indirmeye başlıyor. Tekrar indirmeden elimdeki yedekten geri yükleme seçeneğim yok mudur ?
steam.png
steam2.png

Geri yükleme yapabilirsin. Sol üst köşeden Steam > Oyunları yedekle ve geri yükle > Yedekten geri yükle.
2. yöntem program dosyalarından Steam'e gir > steamapps > common buraya kopyala.

Maalesef ki geri yükleme çalışmıyor. Geri yüklemek istediğim de ileri butonu aktif olmuyor. Steamapps içinde common dosyası da yok elle oluşturdum ancak bir işe yaramadı.

Dosya Ekleri

• steam3.png
    steam3.png
    111,8 KB · Görüntüleme: 259
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı