The 100 tarzı dizi önerisi

@TAHAU 6. sezon tek bana sıkıcı geldi, diğer sezonlardan güzeldi. Uzun süreli dizilerin hep ilk 3 sezonları daha sonraki sezonlara göre daha iyi oluyor. Beklenti yükseliyor doğal olarak insanda ilk sezonları izleyince.
Eğer Watchman filmini izlediyseniz, HBO tarafından yapılan dizisi de var. İlginizi çekebilir bence
Dediğin filmi izlemedim.

O manada bulunmak istemedim, ''bazı kişiler ahlaki konulara çok önem verirler ve ahlaki olmayan şeylerden tiksinir, lanet ederler ve öyleyseniz vaktinizi boşa harcamış, sinirlerinizi boşuna zıplatmış olursunuz'' demek istemiştim. The Spy'a bakın birde aklıma gelmişken.

Bence yanlış bir düşünce. Adamlar en azından açık açık yapıyorlar, söylüyorlar, uyguluyorlar. Bizim gibi seks, cinsellik yokmuş gibi davranıp bunu anormalleştirip, sapıklar türetmiyorlar.

Son düzenleme:
Hintlilerin soğuk savaşla ve siyahi ırkçılığı ile bağlantısını nereden çıkardığınızı anlayamadım
Yanlış bakmışım, demek ki. Ben Hint filmi sandım. Soğuk savaş ve ırkçılıkla ilgili bir derdim yok.

@Eigby52 The 100 tarzı demiştim, GOT öyle bir dizi değil ki, ayrıca hiç sevmem, yine de teşekkürler.

@BERWAR İlk izlediğim dizilerden biridir the 100.Oyuncuları olsun, senaryosu olsun bence gayet başarılıydı. Uzun bir süre o tarz dizi aradım fakat bulamadım, ona benzer galiba sadece Lost var fakat seyretmedim. Seyrettiklerimden SEE'yi öneriyorum the 100'e en yakın olarak.

Geri
Yukarı