The 100 tarzı dizi önerisi

@yüzemeyenbalık Benimde ilk defa tüm sezonlarını bitirdiğim dizilerden biri, ilk defa bir dizi bu kadar sevdim. Bunun yerini tutacak bir dizinin olacağını ben de sevmiyorum. Lost, GOT gibi popüler dizilerin hiçbirini izlemedim açıkçası. Oyuncularda benim için bir dizi önemli. Dizinin ismi SEE mi sadece yoksa kısaltması mıdır?

@yüzemeyenbalık Benimde ilk defa tüm sezonlarını bitirdiğim dizilerden biri, ilk defa bir dizi bu kadar sevdim. Bunun yerini tutacak bir dizinin olacağını ben de sevmiyorum. Lost, GOT gibi popüler dizilerin hiçbirini izlemedim açıkçası. Oyuncularda benim için bir dizi önemli. Dizinin ismi SEE mi sadece yoksa kısaltması mıdır?
Soruna cevap vermeden önce, Game of Thrones bence izlenmesi gereken bir dizi sadece ilk sezonu seyretmeni öneriyorum, sonrasında devamını izleyip izlememeyi sana bırakıyorum. Hatta öyle bir bölümü var ki 3,4 tane başrol aynı anda ölüyor 😉
Soruna gelicek olursak dizinin ismi SEE. Appletv+'nin dizisi Türkiyede kullanıma açık olmadığı için farklı sitelerden seyredebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı