The Amazing Spider-Man açılmıyor

seroja

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun The Amazing Spider-Man. Ayarları yaptıktan sonra launchgame diyorum ve hiçbir şey olmuyor.

Resmi olarak satışı yapılmayan bir ürünü korsan olarak indirmeyecek de ne yapacak bu adam? Technopat'ın ''korsana destek vermeme politikası'' sandığınız gibi bir şey değil, açın bakın:

Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı deneyin, olmazsa Veri Yürütme Engellemesi kısmından, ''Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows Programları ve hizmetleri için DEP'yi aç'' kısmını işaretleyip, oyunun diskteki ana klasöründen exe. dosyasını ekleyin.

Oyunun resmi satışı yok adam korsan indirmicekte napıcak acaba?

Resmi olarak satışı yapılmayan bir ürünü korsan olarak indirmeyecek de ne yapacak bu adam? Technopat'ın "korsana destek vermeme politikası" sandığınız gibi bir şey değil, açın bakın:

Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı deneyin, olmazsa veri yürütme engellemesi kısmından, "seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için Dep'yi aç" kısmını işaretleyip, oyunun diskteki ana klasöründen exe. Dosyasını ekleyin.

Bu arkadaşlar yardım eder.

Resmi olarak satışı yapılmayan bir ürünü korsan olarak indirmeyecek de ne yapacak bu adam? Technopat'ın "korsana destek vermeme politikası" sandığınız gibi bir şey değil, açın bakın:

Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı deneyin, olmazsa veri yürütme engellemesi kısmından, "seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için Dep'yi aç" kısmını işaretleyip, oyunun diskteki ana klasöründen exe. Dosyasını ekleyin.

Abi dediğin gibi yaptım olmaz sandım ama harbi oldu sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı