The Amazing Spider-Man kasma sorunu

ziya

Kilopat
The Amazing Spider-Man kasma sorunu var. Ekran kartım biraz kötü. Amd Radeon HD 6650M. Fakat en yüksek grafiklerde de, en düşük grafikte de aynı FPS :confused:. Bunun çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi ? :cool:

Son düzenleyen: Moderatör:
V-SYNC ayarını kapamayı denersen iyi olur yararı olabilir? Çünkü bazı oyunlarda V-SYNC oyunların FPS'lerini altüst ediyor.

Evet öyledir, bazen oyunlarda bütün ayarları kapat yine aynı performansı alırsın. Bu durumda yapılacak hiçbir şey yok. O oyunu oynamayacaksın o bilgisayarda.

Bir bilgisayarda bütün ayarları sıfıra indir, yine sıkıntı çekiyorsan yapılacak bir şey yok.

Yok artık... Oyunun korsansa, bazı Crack'ler FPS'de sorun yaratıyor ve ya limitliyor. Güncel Crack - Update'lerini kullan. Eğer orjinalse, sadece updateleri al. Ayrıca Burak Alkan sürücülerin derken, başta ekran kartı olmak üzere çoğu sürücünü kastetti. Buradan ekran kartının sürücüsünü güncelleyebilirsin ;

AMD Support & Drivers

Yok artık... Oyunun korsansa, bazı Crack'ler FPS'de sorun yaratıyor ve ya limitliyor. Güncel Crack - Update'lerini kullan. Eğer orjinalse, sadece updateleri al. Ayrıca Burak Alkan sürücülerin derken, başta ekran kartı olmak üzere çoğu sürücünü kastetti. Buradan ekran kartının sürücüsünü güncelleyebilirsin ;

AMD Support & Drivers
Driverları'da indirdim fakat yok oyun 25 FPS'ye sihirli bir şekilde kilitlenmiş sanki. Neyse yardımlarınız için teşekkürler. Ne yaptıysam olmadı. Kalan tek çözüm silmek. Konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı