Sürprizbozan The Beast Inside tatmin etmeyen sonu

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Xerixennedy

Centipat
Daha fazla  
Oyun bir ara 4TL indirime düşünce çoğu kullanıcı almıştı bilinen bir oyun o zaman ben bitirmiştim tekrar oynayayım dedim ve sonu çok farklı bitti. Benim analizlerin şunlar çift kişilikli bir karakter idik adam ve nicolas nicolas geçmişteki karakter ve onun kötü yanı olanda şapkalı maskeli tip, adam ise gelecekteki karakter eve yerleşmeye gelince çatıda nicolasin kendi soyundan geldiğini öğrenince şizofren olmaya giden karakter. Oyun bize alternatif sonlar veriyor ben mantıklı olanı ve en doğrusunu yaptım nicolas iken iki seçenek verildi doğana dön karakterini benimse ve şeytani karakterini öldür diye. Ben şeytani karakteri öldür dedim sonra hastanede doğduktan sonra emma casus mu yoksa hasta mısın diye soru sordu bir anda uyanınca karşımıza çıkan doktor. Sonra en son sahnede adam tam konuyu baştan anlatmamızi istiyor bir anda biz ölüyoruz sanırsam doktor telaslaniyor "adam!" diyor ve oyun bitiyor
Ve bu diğer alternatif seçenekler aklımı karıştırdı oynayaniniz varsa anladıklarımda yanlış varsa düzeltebilir mi? Kendimizce tam son ile bitmeyen oyunu tartışalım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı