The Crew 2 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Game Pass Ultimate'de Forza var o da 45 TL aylık değmez. 100 TL civarında fiyatı olsa bende alırım ama olmuyor maleseg kaç sene oldu çıkalı. Önermiyorum ama korsan kullanmak kalıyorum sonra.

Dreksiyon kullanıyor musunuz?
Snopy V5H var ancak tanımadığı için Logitech F710 ve klavye arasında değişerek oynuyorum. Almayı dusunuyoesaniz önerimdir. Işlemci modeliniz nedir? Ayrıca Epic kupon ile 40 liraya Gold Edition alabiliyorsunuz.

Forza Horizon 3 de alabilirsiniz 70 TL fiyatı var şu anda o da gayet güzel oyun bence. Forza 4'e benzer en azından grafik açısından.

Forza Horizon 3 konsolda oynanacaksa gönül rahatlığıyla alınabilir. PC versiyonunun optimizesi berbat ötesi, o yüzden önermiyorum. The Crew 2'yi free weekend boyunca test etme imkanı bulmuştum, benim hoşuma gitmişti açıkçası. Ancak Standart almanız yeterli, diğer her şeye gerçek para vermeden oyun içerisinde gelişerek erişim sağlayabiliyorsunuz.

Forza 4 oynuyordum oyuna girerken atıyordu o için sinirlendim bıraktım :d Crew 2'yi aldım Gold'u epicden güzel hoşuma gitti Crew 2 ama dreksiyonu ayarlayamadım gaza basyrm gitmiyor fren yapıyor ayrı zamanda:D ya da hızlanması çok yavaş

The Crew'i baya sevmiştim. Keşke 2. oyunu ilk oyunun fiziklerini geliştirip koysalardı ama biraz farklı gitmişler. Ama şu oyun darlığında The Crew 2 çoğu oyundan daha iyi. Forza H. 4 ve 3 de oynadım ama Crew2 bana daha güzel geldi.

Crew 2 cidden çok güzel. Araç çeşitliliği ve o açık dünya...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı