The Crew Alınır mı?

alibasb

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar malum steam yaz indirimleri var ve uzun zamandır takip ettiğim The Crew oyununu almaya niyetlendim. Sizce parasına değecek bir oyun mu? Önerileriniz nelerdir? Uzun yaz günlerinde oynamak istiyorum. Nasıl bir performans alırım sizce?
Sistemim:
  • i7-3630QM
  • 8gb DDR3 Ram
  • GT 730M Ekran Kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aldım fakat, beğenmedim. Çok klişe olmuş oyun. Onun yerine Project Cars alınabilir. Sisteminiz ne derecede kaldırır bilemiyorum. Minimum sistem gereksinimlerine bakıp karar verebilirsiniz.

Ben aldım fakat, beğenmedim. Çok klişe olmuş oyun. Onun yerine Project Cars alınabilir. Sisteminiz ne derecede kaldırır bilemiyorum. Minimum sistem gereksinimlerine bakıp karar verebilirsiniz.

Benim sistem ;
  • İŞLEMCİ:Intel(R) Core(TM) i3 CPU 560 @ 3.33GHz 3325 MHz
  • SİSTEM:Microsoft Windows 8.1 Pro x64 ve
  • ANAKART ADI: Foxconn H55MXV
  • EKRAN KARTI :AMD Radeon HD 5570 Bellek Boyutu 1GB
  • RAM:4GB-DDR3
şuan hiçbir donma kasma vb. yaşamadan oynuyorum.

Bende almıştım. Ama oyunu beğenmedim. Sürüş dinamikleri ve fizikleri o kadar kötü ki kartondan gibi arabalar bence. Bir de bir şehirden bir şehire yarım saatte(gerçek dünya zamanı) falan ile gidebiliyorsun. Saçmalıklarla dolu Ubisoft'un para kazanmak için sunduğu bir oyun olmuş.

Diğer kişilere zira ben oyun çok güzel alınır derim ama bu sistemle oynasanız dahi kötü ayarlarda oynarsınız. Yani bence ileride iyi bir sisteminiz olursa öyle oynarsınız derim.

Şöyle söyliyim kardeşim bu tarz bi oyun bi arkadaşın olunca zevki çıkan bi oyundur bence. Ve ben aldım arkadaşımda aldı hacı bi gezioz o dağ senin bu dağ benim. Gece oluo gün batımı dağlarda aralardan güneş süzülüo. Kanka gel Miami'ye gidek diosun gidiosun. Yani benim hoşuma gitmişti. Sürüş olarak fena değil diyebilirim. Sıkıldınmı kanka gel gezelim git gez şehirler arası grafik olarak da beğendim arkadaşın varsa alıcak al derim.

Evet arkadaşlar malum steam yaz indirimleri var ve uzun zamandır takip ettiğim The Crew oyununu almaya niyetlendim. Sizce parasına değecek bir oyun mu? Önerileriniz nelerdir? Uzun yaz günlerinde oynamak istiyorum. Nasıl bir performans alırım sizce?
Sistemim:
i7-3630QM
8gb DDR3 Ram
GT 730M Ekran Kartı

Eğer arcade severseniz ve Ubisoftun bug'larına katlanabilirseniz alın.
Hele online multiplayer moduna hiç bulaşmayın. Lag ve pingin haddi hesabı yok.
Ben de büyük umutlarla aldım ama tam bir fiyasko, verdiğim 114 TL ye acıdım.
Bana Project Cars ve Assetto Corsa yeter.
Bir de Kasım ayında NFS 2015 çıkıcak onu alacağım.

Yaklaşık 1 ay evvel oyunu aldım. Dediğiniz gibi lag dan geçilmiyor multi oynarken. Hikaye bölümünü oynuyorum ve serbestçe bütün haritayı geziyorum . Manzaranın keyfini çıkarıyorum. Değişik bir tecrübe oldu bana da.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı