The Crew 2 mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

SON FX BÜKÜCÜ

Hectopat
Yer
NewYork/United/Scs
Anakart websitenizden güncel ses sürücüsünü indirerek belki o sorunu da çözebilirsiniz ama devam ederse bunun için başka bir konu açabilirsiniz. Şu an amacımız mavi ekranı çözmek :)

Anakart websitenizden güncel ses sürücüsünü indirerek belki o sorunu da çözebilirsiniz ama devam ederse bunun için başka bir konu açabilirsiniz. Şu an amacımız mavi ekranı çözmek :)

Güncelledim tamamiyle sesler gitti Realtek'e girdiğimde ise bu aygıt desteklenmiyor diyor konu açıyorum, altına kimse yardım etmiyor ortada kalıyorsun. Anakartımın sitesindeki güncel değil 2015'deki sürücüyü yüklüyor bende 2019 dakini üst üstüne yükleyince sesler gidiyor.

Dediğim gibi şu an amacımız mavi ekranı çözmek ve o çözüldüyse belirtin. Diğer sorunlarınız için konu açıp beni etiketleyebilirsiniz.

Önceden clock watchdog time out hatası alıyordum şimdi bu hatayı aldım. Beamng Drive oyununda. Bütün her şey güncel. Memtest yapıldı. Sorunsuz bir şekilde. Hiçbir sorun çıkmadı. Bilgisayarı açınca WattMan hatası aldığım yazıyordu Radeon Softare'de. Bu sorun yine belleklerden kaynaklanıyor. İnceler misiniz? İyi günler.

Minidump dosyam;010421-27156-01.dmp eklemeyi unutmuşum PC yeniden başlattıktan sonra WattMan hatası aldığım yazıyordu?

Dosya Ekleri

• 1609783404974.png
    1609783404974.png
    79,7 KB · Görüntüleme: 24
Her mavi ekran alışınızda konu açmayın, bu konudan devam edin.

Dosya üzerinde fark ettiğim her şeyi yazıyorum, önceden yazılmış şeyler olabilir.

Her mavi ekran alışınızda konu açmayın, bu konudan devam edin.

Dosya üzerinde fark ettiğim her şeyi yazıyorum, önceden yazılmış şeyler olabilir.

Bilgisayarımı bugün iyice temizledim ve ekran kartını tam oturtamamışım ve şu an oturtuttum. Birazdan tekrardan deneyeceğim, teşekkürler yanıtınız için. Bilmiyordum kusuruma bakmayın.
Bu arada attığınız chipset Windows 7 ve XP için uyumlu değil mi? Açılmıyor.
Yine aynı hatayı aldım, bakar mısınız acaba? Her dediğinizi teker teker uyguladım, herhangi bir sorun çıkmadı.

Yine aynı hatayı aldım bakar mısınız acaba her dediğinizi teker teker uyguladım herhangi bir sorun çıkmadı.

@MisakiTaro ve Power, bakar mısınız rica etsem?

Emin misiniz? İşlemcinin frekans ayarlarını sıfırlayın demiştim, yine 4 GHz görünmekte. Onun dışında CPU-Z yine mevcut.

HD Tune ile bad sector testi yapın.

Sorun bir özülüyor bir çzülmüyor şu an çözülmüş gözüküyor onu da yapmıştım hiçbir şey çıkmamıştı işlemcim 4.0 GHz'de stabil çalışabiliyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı