The Crew Failed to lunch game

ShutdownTR

Kilopat
Daha fazla  
Lüfen yarıdm edin hata resimdeki gibi. Oyunu önceden almıştım oynayabiliyordum sonra pc ye ara verdim. oyuna yeniden başlamak için tıkaldığımda 0xc00007b sorununu yaşıyodum sorunu çözmek için çok uğraştım olmadı bnde ormat attım. Oyunların hepsini teker teker yeniden yükledim. Açmaya bastım ilk defa çalıştımak için hazırlanıyor dedi 1/12 de arım saat bekeldim ilerlemedi bende manuel olarak C++ 2012 indiriyordum onuda yarım saat bekledim hala initializing... Yazıyorud ben artık kaayı yicektim hep hata hep bende cancel diyip sonlandırdım c++ ı. sona oyuna tıkladım bu hata çıktı deliricem artık. Oyunu steam üzerinden aldım ve dediğimö gibi eskdien oynaabiliyodum uplay falan yüklü ne yapıcam lütfen yardım edin. Bu arada dosyaları doğruladım yinede olmuyor.

Dosya Ekleri

• uıoh.png
    uıoh.png
    3,1 KB · Görüntüleme: 226
Resimde yazan hata kodunda ''Uplay (ubisoftun oyun platformu) ya hala kurulmamış ya da düzgün çalışmıyor'' diyor. Orada gösterdiği siteye girip uplayi ayrıca kurarsan sorunun çözülebilir. (eğer kurulmuş ama hatalıysa öncelikle kurulu olan uplayi silmen gerekir hatırlatayım.)
(Ek: Uplay haricinde bir sorun çıkarırsa oyunun kurulu olduğu dizinden redist klasöründeki uygulamaları tek tek yüklemen gerekebilir.)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı