The Crew ilk defa çalıştırmak için hazırlanılıyor hatası

bgctwi

Hectopat
Arkadaşlar bildiğiniz üzere yaz indirimleri geldi Steam'e ve bende arkadaşımla yararlanayım dedim ve The Crew aldık. Yüklendikten sonraya oyuna tıkladığımızda ikimizde de İlk defa çalıştırmak için hazırlanıyor 6/6 da kaldı ve saatlerce bekledikten sonra bir şey değişmedi. Kapatıp tekrar açtıktan sonra bu durumda kaldı.

baya iyi.PNG
Böyle kaldı arkadaşlar biz bunu nasıl düzeltebiliriz internette hiç bir yerde yazmıyor çözümü tam olarak. Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Kapatın ve oyunu yeniden başlatın. Ben öyle yapıyorum açıkçası.
Hocam ben kapattım kaç kez kapattım Steam'i PC'yi bile kapattım yine aynı olay oluyor.
Oyunu steamden açmak yerine klasöründen sağ tıkla yönetici olarak açmayı deneyin.
Hayır, direkt olarak o ufak pencereyi kapatın ve sonra tekrar girin. Yeni yüklediğim yer oyunda bunu yaptım ve işe yaradı.
O pencereyi kapattıktan sonra oyuna tıklayınca yine aynı pencere geliyor.

Oyunu steamden açmak yerine klasöründen sağ tıkla yönetici olarak açmayı deneyin.
Hocam öyle bir seçenek yok internet kısayolu olduğundan dolayı.
Peki o ekranda iken bir şey yükleniyor mu? Eğer yüklemiyorsa o programı, driverı kendiniz yükleyin.

Oyunun dosyalarını kontrol edin.
Bu attığım fotoda böyle kalıyor hocam ve üstünde de bu yükleniyor da yazmıyor ki hangi şey eksik.
Peki o ekranda iken bir şey yükleniyor mu? Eğer yüklemiyorsa o programı, driverı kendiniz yükleyin.

Oyunun dosyalarını kontrol edin.
Yükleniyor.. (1/1) Ama ne bilmiyorum.

Hocam öyle bir seçenek yok internet kısayolu olduğundan dolayı.

Bu attığım fotoda böyle kalıyor hocam ve üstünde de bu yükleniyor da yazmıyor ki hangi şey eksik.
The Crew 3 betasına girerken bir kaç program yüklediği yazıyordu. Onları elle yükleyerek çözmüştüm. Oyunun dosyalarını doğrulayın. Olmazsa bekleyin ileride açılabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı