The Day Before oynanış fragmanı hakkına ne düşünüyorsunuz?

Hencc

Decapat
Enisin videosu. Oyun gerçekten fena bir şekilde patlamış gibi. Hazır modeller falan derken aşağıdaki görselden daha rahat anlayabilirsiniz. Ne düşünüyorsunuz? Bu oyundan ümidiniz var mıydı? Şahsen ben böyle olacağını tahmin etmiştim.

maxresdefault.jpg

Yine yine yine, hayal kırıklığı.

Enisin videosu. Oyun gerçekten fena bir şekilde patlamış gibi. Hazır modeller falan derken aşağıdaki görselden daha rahat anlayabilirsiniz. Ne düşünüyorsunuz? Bu oyundan ümidiniz var mıydı? Şahsen ben böyle olacağını tahmin etmiştim.

maxresdefault.jpg
Açıkcası umrumda olan bir oyun değildi. Fıs çıkması şaşırtmadı. Takibindeydim ne olacak diye meraklısıydım.

Bu oyunun ifşasını yaptılar ki gayet mantıklı balon pat.. diyebiliriz gibi artık bu haliyle çıkacağı bile şüpheli.

Bu tür böyle DayZ prototipinde gözüküp iyi çıkan bir oyun görmedim hepsi birbirinin kopyası saçma loot oyunları. Bu oyunun çıkacağına da meçhul millet neyine hypelandı bu kadar anlaması güç.

Sevdiğim tarzda bir oyun ve düzgün bir şekilde çıkmasını isterdim, bu türde çok fazla oyun yok çünkü. Ancak bu oyunun adam akıllı çıkış yapabileceğini bile düşünmüyorum. Telefonda aniden ortaya çıkan reklamlardaki mobil oyunlar gibi.

Geri
Yukarı