The Division 1 ve 2 arasındaki farklar nedir?

WertKai

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktan da görüldüğü üzere sorum açık ve nettir, oyunun birincisi ve ikincisi arasındaki farklar nedir? The Division 1 hiç oynamadım ama oynamak istiyorum loot mantığı olduğu için ve bu loot mantığı The Division 2'de de devam ediyor değil mi? The Division 1 Steam'de 33.75 TL The Division 2 ise Ubisoft'un sitesinde 40 TL şu an için. Ayrıca The Division 2'nin standart ve Warlords of New York Edition arasındaki fark nedir? 40 TL fark ödemeye değer mi?

2. oyun ilk oyunun olması gereken hali, eksikleri kapatılmış ve içerik olarak daha zengin versiyonu. Bir de sanırım ilk oyunda çok fazla kişi yoktur, yani birileriyle oynamak istiyorsan eşleşme bakımından 2. oyun daha iyi ama onda bile pek fazla kişi yok. Warlords of New York ise DLC olmasına rağmen oyunun devamı niteliğinde, o yüzden DLC ile beraber almanı öneririm.

Alacaksan Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York bunu alman gerekiyor standart olan boş sürüm 1'den farkı yok denecek kadar az ve 2 daha güzel bana göre.

Yine o anlatılan kadar zevkli loot mantığı devam ediyor değil mi?

The Division tarzında loot ve seviye mantığıyla birlikte MMO - FPS ve artı olarak zombilerin de bulunduğu bir oyun var mı acaba?

Yine o anlatılan kadar zevkli loot mantığı devam ediyor değil mi? Level sistemi vs. MMO - FPS ve zombi temalı oyun olsaydı keşke en yakın The Division var galiba.

Loot delisi ise evet fazlasıyla eğlenirsin ama loot mantığı beni çok yorduğu için oyunu bırakmıştım. Şimdiden şunun uyarısını yapmakta fayda var belli bir yerden sonra oyun kendinin tekrarı etkinliklerde öyle şu Control noktasını al şu hedefi öldür. Exotic silahlar desen saçma sapan yerlerden düşebiliyor ama RAID kısmı ve bir göreve 4 eleman bulmak eğlenceli.

Yine o anlatılan kadar zevkli loot mantığı devam ediyor değil mi?

The Division tarzında loot ve seviye mantığıyla birlikte MMO - FPS ve artı olarak zombilerin de bulunduğu bir oyun var mı acaba?
Zombi değil ancak Cthulhu evreninden yaratıklarla savaşacağın Looter-Shooter ve ve Souls-Like'ı birleştiren Remnant var, oyun gayet güzeldir göz atabilirsin. Eğer sadece Looter-Shooter arıyorsan Borderlands 3'e bir bakmanı öneririm.

Zombi değil ancak cthulhu evreninden yaratıklarla savaşacağın looter-shooter ve ve souls-like'ı birleştiren Remnant var, oyun gayet güzeldir göz atabilirsin. Eğer sadece looter-shooter arıyorsan Borderlands 3'e bir bakmanı öneririm.

Borderlands serisinden gram zevk alamıyorum ya maalesef. Sanırım benim aradığım oyun The Division ama hangisi? Çok kararsız kaldım, 1'mi 2'mi? Ayrıca baktım The Division 2 sanırım 40 TL değilmiş, o sadece DLC parasıymış. Oyun Ubisoft'ta 80 TL'ye satılıyor Warlords of New York DLC ile birlikte.

Loot delisi ise evet fazlasıyla eğlenirsin ama loot mantığı beni çok yorduğu için oyunu bırakmıştım. Şimdiden şunun uyarısını yapmakta fayda var belli bir yerden sonra oyun kendinin tekrarı etkinliklerde öyle şu Control noktasını al şu hedefi öldür. Exotic silahlar desen saçma sapan yerlerden düşebiliyor ama RAID kısmı ve bir göreve 4 eleman bulmak eğlenceli.

Yani sizin öneriniz 2 değil mi?

Borderlands serisinden gram zevk alamıyorum ya maalesef. Sanırım benim aradığım oyun The Division ama hangisi? Çok kararsız kaldım, 1'mi 2'mi? Ayrıca baktım The Division 2 sanırım 40 TL değilmiş, o sadece DLC parasıymış. Oyun Ubisoft'ta 80 TL'ye satılıyor Warlords of New York ise DLC ile birlikte.

Yani sizin öneriniz 2 değil mi?
2. oyun daha iyi.

Geri
Yukarı