The Division 2 30 level sonrası neler yapılmalı?

Amiga

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Ulaştırma Hizmt. Uzman Yard.
The Divison 2 oyununda 30 levele ulaştıktan sonra neler yapılmalı? İtemler "score" olarak geliyor. Burada önemli olan "score'u" yüksek item mi kullanmak yoksa zırh ve sağlık kısmını daha çok vereni mi kullanmak?

Mesela üzerimde 280 level body armor var, aynı anda 300 level de body armor var. 280 level olanı kullandığımda daha yüksek zırh ve sağlık seviyesine ulaşıyorum. Ama diğerinin de leveli 300. Bir de itemlerin High-End, Superior, Specialized olma durumlar var.

İlk oyunda Classifield setler vardı, (tabi sonradan eklendi). Onları takıyorduk en iyi set onlardı. Peki Division 2 de şuan sizler nasıl yapıyorsunuz? Leveline göre mi, zırh-sağlık-beceri (skill) puanlarına göre mi, yoksa High-End, Superior, Specialized olma durumlarına göre mi? Bilen arkadaşların yardımlarını rica ederim :)

Bir de oyuncu adım "erdiciksin". Akşamları düzenli olarak oynuyorum. Birlikte oynamak isteyen arkadaşlar varsa ekleşelim yazın da isimlerinizi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
World Tier 5 geçiş yapman lazım. Strongholdları yaparak Tier atlıyorsun. Base Operationda Craft station var. Onu X tuşuna basarak uprage yapıp Gear Scoru yüksek itemleri craftlama şansın oluyor.
Strongholdlar için gerekli Gear Scoru yapıp açabilirsin. Mesela 325 istiyorsa 325e yükseltip orayı açıp geçtikten sonra Tier atlıyorsun.

World Tier 5 geçiş yapman lazım. Strongholdları yaparak Tier atlıyorsun. Base Operationda Craft station var. Onu X tuşuna basarak uprage yapıp Gear Scoru yüksek itemleri craftlama şansın oluyor.
Strongholdlar için gerekli Gear Scoru yapıp açabilirsin. Mesela 325 istiyorsa 325e yükseltip orayı açıp geçtikten sonra Tier atlıyorsun.
Cevap için teşekkürler. Akşam 30 olduktan sonra strongholdları yapmaya başladım. Ama basedeki şeylere hiç bakmıyorum, craft kısmına biraz kasmam gerek sanırsam. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı