Oyun The Division 2 100 TL

Ben oyunun kötü olduğu yönündeki yorumlara katılmıyorum. 2 yıldır tuhaf şekilde sıkılmadan oynuyorum, loot sistemi başarılı, atmosfer, grafikler, sesler, müzikler, oynanış çok başarılı. Bir süre sonra sürekli aynı şeyi tekrarlamak bile nedense sıkmıyor, çünkü muhtemelen özene bezene craft ettiğiniz ya da chestten çıkardığınız harika bir gearınız oluyor üstünüzde veya kullanmaktan çok zevk aldığınız farklı silah setleriyle savaşıyorsunuz.
Benim asıl garipsediğim, şubat ayında çıkışının üzerinden 4 yıl geçmiş olacak bir oyunun indirimli halinin bile 100 TL olması. Ömrünü tamamlamış, 3. sünü beklediğimiz bir oyun için yüksek bir fiyat.

Çöp bu arada indirim bitince zammı çakarlarda denedim sevmedim Enis Kirazoğlu'da bayağı gömmüştü.

1. oyunu gömmüştü diye hatırlıyorum 2.oyunun bölüm tasarımını filan sevdiğini söylemişti. 30-40 saat oynamıştı diye hatırlıyorum. TPS-Loot tarzını seviyorsan oyun oynanır PvP'sine filan girmiyorum.

Oyun ömrünü doldurmuş bir oyun, o paraya oynanmaya değmez. En fazla arkadaşların ile girip PVE görevlerini yaparsınız.

Geri
Yukarı