The Elder Scrolls Serisini öğrenmek

unknown11212

Centipat
Daha fazla  
Çok fazla TES deneyimim yok ama başlamak istiyorum. Bunun için en baştan başlamak istedim ama Morrowind ve öncesi çekilemez derecede eski geldi. Bu 3 serinin anlattıklarını tamamıyla nasıl öğrenip Oblivion'dan devam edebilirim?

Çok fazla TES deneyimim yok ama başlamak istiyorum. Bunun için en baştan başlamak istedim ama Morrowind ve öncesi çekilemez derecede eski geldi. Bu 3 serinin anlattıklarını tamamıyla nasıl öğrenip Oblivion'dan devam edebilirim?
Eğer retro grafiklerden rahatsız olmuyorsan morrowinddan başlamanı tavsiye ederim. Şahsen gönlüme tahta kurmuş benim için hayatımda önemli olan bir yer edinmiştir kendine elder scrolls serisi.

Eğer retro grafiklerden rahatsız olmuyorsan morrowinddan başlamanı tavsiye ederim. Şahsen gönlüme tahta kurmuş benim için hayatımda önemli olan bir yer edinmiştir kendine elder scrolls serisi.
Morrowind diğerlerine göre daha çekilebilir geldi ama bilemedim. Bu yıla göre aşırı eski geliyor.

Lore'u internetten veya youtube'dan öğrenebilirsin, çizgisel bir şekilde akan hikaye yok. Eğer önceki oyunlar eski geliyorsa direkt Skyrim'den başlayabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bir oynatma listesi. Tam olarak ne aradığınızı size verir mi bilmiyorum ancak Türkçe dilinde bulabileceğimiz iyi kaynaklardan birisi gibi duruyor. Ben de 5-6 gün önce denk gelmiştim bu seriye. Birkaç bölümünü izledim. Fena durmuyor.

İngilizce'niz yeterliyse TES Storyline yazmanız yeterli Youtube'a. Skyrim de dahil olmak üzere her seriyi ayrı ayrı anlatan kişiler mevcut. Yabancı kaynaklarda biraz daha fazla detay bulabilirsiniz tabii.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Burada anlatan kişiler de epey detaylı anlatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı