The Elder Scrolls V: Skyrim hızlı seyahat nasıl yapılır?

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Bir türlü bulamadım. Skyrim haritasında yine atım var rahat ediyorum ama Solstheim'de her yere yürüyerek gidiyorum. Haritayı açıp gitmek istediğim yere tıklıyorum fakat "bu konumdan hızlı seyahat şu an için mümkün değil" diyor. Witcher 3'te bir yön tabelasından yapabiliyorduk ama burada buna benzer bir şeyde bulamadım. Hızlı seyahat nasıl yapabilirim?

Hızlı seyahat için bir bölgeyi keşfetmen gerekiyor önce. Mesela Whiterun (Akçay) şehrine gitmek istiyorsun diyelim. Haritada üzerine tıkladığında oraya hızlı seyahat için seçenek çıkıyor. Bunun gibi keşfedilmiş köy, mağara gibi yerler için de aynı işlemi yapabilirsin.

Hızlı seyahat için bir bölgeyi keşfetmen gerekiyor önce. Mesela Whiterun (Akçay) şehrine gitmek istiyorsun diyelim. Haritada üzerine tıkladığında oraya hızlı seyahat için seçenek çıkıyor. Bunun gibi keşfedilmiş köy, mağara gibi yerler için de aynı işlemi yapabilirsin.
Bende bu seçenek çıkmıyor işte. Bir video izlemiştim başka bir şeyi anlatıyordu. Konu içerisinde adam haritadan hızlı seyahat ederken o seçenek çıkmıştı. Ama keşfetmiş olmama rağmen bende aynı seçenek çıkmıyor. Yükümde ağır değil, bir keresinde taşıma sınırını aşmışken denedim onun için özel uyarı aldım o yüzden ona dikkat ediyorum. Yüküm sınırımın altında olmasına rağmen olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı