The Elder Scrolls V Skyrim kaçıncı oyun?

riddLe

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bu bir seri mi yoksa tek oyun mu V yazıyor 5. oyunu olduğu anlamına mı geliyor eğer öyleyse önceki oyunları nelerdir, konu olarak birbiriyle alakalı mı? Yoksa Skyrimi oynamam yeterli mi ?

Steamde 7 tl almayı düşünüyorum.

The Elder Scrolls çok eskilerden beri var olan RPG tabanlı bir oyun. Senaryosu çok derin olduğu için İngilizcenizin iyi olması gerekmekte oyunu anlamak adına Türkçe çevirileri ne kadar başarılı bilmiyorum. Skyrim'den önce ki oyun IV: Oblivion var o da yılın oyunu olarak lanse edilir.

Not: Konu Role Playing Game'de açılmalıydı.

Oyunun %100 Türkçe çevirisini oyun-çeviri yaptı. Kesinlikle tavsiye ederim şuana kadar oynadığım en iyi açık dünya rpg oyunu olduğunu söyleyebilirim.

insana yemek yemeyi unutturur bu oyun :) başından kalkamıyosun fena alıskanlık yapıyor çünkü orda ne var az ilerde ne var başıma ne gelicek sürekli bi merak bi macera, velhasıl güzel ve baya uzun bi oyun bi kaç günde bitmez, sırf mağaraları haftalar sürüyor.

zevk meselesi tabiki oyunun sana verdikleriylede alakalı mesela ben kış mevsimini çok seviyorum oyundaki o rüzgar sesi beni cezbediyor açıkçası, bunun bide günlük güneüşlik DLC si var adını unuttum onunla oynasam belki de sevmem :)

Şimdi hatırlamıyorum da, ilk bölümde kaçtıktan sonra kerestecideki adam bizi bir kasabaya gönderiyor, giderken bir grup trol kesiyor falan orası işte, mod atarak orası çiçekli böcekli güzel bir şey yapmıştım orası çok hoşuma gitmişti.
Bir yer daha vardı, ejder iskeleti bir köprüden geçip büyük bir şatoya giriyorduk, oranın civar atmosferi de beni etkilemişti.

Aslında oyun güzeldi de ısınamadım ya. (y)

Bende başlayacağım inşallah. Witcher 2 oynadığım en iyi oyun diyebilirim. Bu Skyrim, Witcher gibi olursa müthiş olur. Oynayıp görücem.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı