The Elder Scrolls'a nereden başlanır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

loren4

Hectopat
Daha fazla  
Şimdiki Steam indiriminde morrowind ve oblivion aldım. Morrowindi indirip girdim. Alt+Tab yapınca çöküyor ve grafikleri oynayışı çok tatmin etmedi ve sildim. Morrowind oynamadan obliviona geçersem sıkıntı olur mu? (daha sonra para biriktirip Skyrim'i alacağım.)

Bence direkt Skyrim'den başla. Çok bir şey kaybetmezsin. Diğer oyunların grafikleri çok eskidi.

skyrimi daha almadım. bidahaki indirimde paramı biriktirip alacağım. o zaman morrowindi oynamadan obliviona geçiyorum.

Ben Skyrim'den başlamıştım. Diğer oyunlardaki hikayeleri izleyerek ve okuyarak öğrendim. Hoş çoğunu da unuttum. 😅 Ama eski oyunları o grafiklerle oynayabileceğimi sanmıyorum.

Skyrim’den başladım, Oblivion’a geçtim sonradan fakat anladım ki Oblivion‘u daha önce oynasam daha iyi olurmuş. Yani aman aman bir bağlantı yok aralarında ama evreni tanımak için bence Oblivion’dan başlanmalı. Morrowind de var ama daha başlamadım, grafik takıntım yok, seve seve oynarım ama daha oynamadığım için bir şey diyemem.

Sizin grafik takıntınız varsa, ENB indirebilirsiniz, mod yükleyebilirsiniz. Oyun dehşet güzel oluyor. Bence Skyrim’den de daha zevkliydi görev kalitesi olarak. Özellikle Dark Brotherhood ve Main questline Skyrim’e diz çöktürür.

Skyrim’den başladım, Oblivion’a geçtim sonradan fakat anladım ki Oblivion‘u daha önce oynasam daha iyi olurmuş. Yani aman aman bir bağlantı yok aralarında ama evreni tanımak için bence Oblivion’dan başlanmalı. Morrowind de var ama daha başlamadım, grafik takıntım yok, seve seve oynarım ama daha oynamadığım için bir şey diyemem.

Sizin grafik takıntınız varsa, ENB indirebilirsiniz, mod yükleyebilirsiniz. Oyun dehşet güzel oluyor. Bence Skyrim’den de daha zevkliydi görev kalitesi olarak. Özellikle Dark Brotherhood ve Main questline Skyrim’e diz çöktürür.
Zaten ben de Oblivion'dan başlamayı düşünüyorum. Tavsiyen için teşekkür ederim ve konu nereden kapatılıyor? :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı