İnceleme The Forest İncelemesi

Evet bugün The Forest'ın incelemesini yapmaya karar verdim, iyi okumalar.

DİKKAT! HİKAYE HAKKINDA SPOİLER İÇERİR!​

Bu oyun Steam'de 32TL'ye satılıyor. Fiyatına değer diye düşünüyorum. Özellikle online'si çok sarıyor. Grafikleri güzel sayılır. Oyun hakkında temel şeyleri anlatıyım ;

Oyunda bindiğiniz uçak düşüyor. Sizin dışınızda biri kalmıyor. Uçaktan aldığınız eşyalar ile dışarı çıkıyorsunuz. Ama dışarıda sizi yemek isteyen zombiler ve sizi öldürmek isteyen yerliler dolu. Dikkatli gitmeniz şart. Gezerken mağaralarla karşılaşabilirsiniz. O mağaraların çoğu eşya ile doludur. Ama eşya ile dolu olduğu gibi sizi yemek isteyen zombilerle de doludur. Bazı spesifik mağaralarda bazıları diğer mağaralar için gerekli bazıları saldırıyı kolaylaştıracak eşyalar çıkar. İndiğiniz mağaralarda hikaye parçaları da bulmalısınız. Mağaralarda büyük canavarlarla karşılaşma ihtimaliniz vardır. Aslında sadece mağarada değil nadir de olsa karada da boss'larla karşılaşabilirsiniz.

Hikayeyi anlatmayacağım. Merak edenler internette aratıp bulabilir.

Oyun hakkında kötü durumlar:
1) Oyun buglarla dolu. Bazı yerde savurduğun balta veya kılıç zombinin içinden geçiyor. Özellikle en rahatsız edici bug , savunma duvarları'nın arkasından zombilerin yapılara ve sizin zombilere vurabilmeniz. Bildiğiniz duvarın arkasından zombiler sizi yapılarınıza vuruyor siz de duvarın arkasından onlara vuruyorsunuz.

Başka kötü durum yaşamadım.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı