The Forest oynarken korkuyorum

Forest aldım ve biraz oynadım. Ama sebepsiz yere korkuyorum. Kalbim hızlı falan atıyor. Bu sadece Forest için değil diğer tek kişilik oyunlarda da geçerli. Ne yapmalıyım?
Gerilme ve mutantlarla da**ak geçmeye çalış öyle daha eğlenceli oluyor.

Bu aslında adrenalin sağlayan çok güzel bir his. Oyunların bize kattığı nimetlerden biri. Ben de aynı şekilde hiç korku gerilim olmamasına rağmen MGS:5 TPP' i gerilmeden oynayamazdım, atmosfer öyle hissettiriyor çünkü gizlilik oyunu ve yapay zeka çok gelişmiş oyunda askerlerin bildiğin beyni var algıları çok güçlü gizli gitmen lazım ama yakalanırsan yardım falan çağırıyorlar zor kurtuluyorsun. Öyle heyecanlanırdım ki yakalanmıyım diye yarım saatte bir çişim gelir tuvalete giderdim. Şuan oynasam yine gerilir heyecanlanırım.

Benim de tek kişilik oyunlarda gerilme sorunum var fakat gerçekten ilgini çeken ve düz ilerleyen bir oyun olunca yavaş yavaş yeniyorsun o korkunu. Örneğin Crysis veya CoD oynarken feci şekilde geriliyordum fakat geçenlerde Cyberpunk'a başladım ve akıyor gidiyor. Doğru oyunu bulursan bu korkunun üstüne rahatça gidebilirsin.

Benim de tek kişilik oyunlarda gerilme sorunum var fakat gerçekten ilgini çeken ve düz ilerleyen bir oyun olunca yavaş yavaş yeniyorsun o korkunu. Örneğin Crysis veya CoD oynarken feci şekilde geriliyordum fakat geçenlerde Cyberpunk'a başladım ve akıyor gidiyor. Doğru oyunu bulursan bu korkunun üstüne rahatça gidebilirsin.
Hocam mgs 5 i bir oynayın derim iliklerinize kadar gerileceksiniz.

Hocam MGS V'i bir oynayın derim iliklerinize kadar gerileceksiniz.
Hocam oyunların gizlilik kısmından dolayı böyle bir his oluyor muhtemelen. Pata küte girince önüne çıkanı vurmaktan başka yapacağın bir şey kalmıyor çünkü. Öbüründe başarısızlık mı diyeyim o tarz bir endişe oluyor zamanla artıyor bu. En azından benim durumumda böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı