The Forest Türkçe Yama

The Forest Türkçe yama var mı acaba ?
bu videonun açıklamasında Türkçe yaması mevcut fakat kısmen çevrilmiş cocugun ilk yama çalışması ve en önemli şey olan el kitabı çevrilmemiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videolarda ise
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
el kitabıda çevrilmiş fakat birinde fake gibi görüntü diğerinde ise gerçekmiş gibi duruyor ama gerçeğe yakın videonun linki yok diğerinin var şuan indiriyorum çalışırsa dönüş yaparım. (bozuk Türkçemi hoşgörün iyi değildir türkçem)

The Forest Türkçe yama var mı acaba ?
bi site buldum oyunun büyük bi bölümü Türkçe olarak iniyor ve son sürüm ama torrent değil burda siteyi paylaşmam doğru olurmu bilmediğim için şuan yazmadım ama sorun olmayacaksa linki atabilirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı