The Forest vs Rust

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Arkadaşlarla oynayacağız. Ara ara kendim de tek girerim. Hayatta kalma teması açısından sizce hangisi alınmalı? 2 oyun hakkında da hiç bilgim yok sadece hayatta kalma ve yapı inşa etme temalı olduğunu biliyorum. Tavsiye edeceğiniz oyunu nedenleri ile yazarsanız daha iyi olur, teşekkürler şimdiden 🙂

Arkadaşlarla oynayacağız. Ara ara kendim de tek girerim. Hayatta kalma teması açısından sizce hangisi alınmalı? 2 oyun hakkında da hiç bilgim yok sadece hayatta kalma ve yapı inşa etme temalı olduğunu biliyorum. Tavsiye edeceğiniz oyunu nedenleri ile yazarsanız daha iyi olur, teşekkürler şimdiden 🙂

Rust daha iyi olur fakat en son zamlardan dolayı fiyatı uçmuştu. Güzel bir oyun rekabetçilik var. Bir gün sonra dikkat edin üssünüzü patlamasınlar :).

Rust hikaye modlu değil multiplayer üs kurmalı açık dünya oyunu. Forest hikayeli basi sonu olan coop bir oyun ikisi arasinda dağlar kadar fark var hocam karar verirken göz önünde bulundurun sorunuz varsa sorabilirsiniz

Rust rekabete dayalı çok daha geniş kapsamlı online bir oyun. İkisini de oynadım rust benim için bambaşka The Forest'a ikinci gün girmedim.

Rust daha ayrıntılı ve sürükleyici hayatta kalma oyunudur.
The Forest'i arkadaşlarlarınızla girip birkaç saatte bitirip sonra sildiğiniz bir hayatta kalma oyunudur.

Bütçeniz azsa The Forest alın. Arkadaşlarla oynamak zevkli ve eğlenceli.

Şimdi yeni başlayan biri olarak Rust aşırı zor gelecektir size hiç bilgin yoksa eğer Rust oynayacaksan öncelikle videolar izleyip daha sonra oynamanı tavsiye ederim the forest daha kolay gibi ama rust daha iyi hayatta kalma oyunu yapabileceğinin sınırı yok oyunda

The Forest'i birkaç saatte bitirebilir ve sıkılabilirsiniz ama haftalar sonra tekrar başlama isteği gelir Minecraft gibi ama çok uzun oynanacak bir oyun değil maalesef ama fiyatına değer. Rust aşırı pahalı bir oyun ama The Forest'ten daha uzun ve sık oynayabileceğiniz bir oyun.

Geri
Yukarı