The Forest'i bitirmek için ne gerekli?

Selam dostlar, dalgıç ekipmanımız oksijen tüpümüz, modern balta, katana, 1 tane sahara key Card ölülerin içinde bulduk. Testere ve tırmanma baltası dışında ne almamız gerekli?
Not: Dinamit bol miktarda var.

Havai fişek tabancası/mermisi bol miktarda olsun. Ve gereksiz harcamayın hatta depolayın mümkünse. Oyunun sonunda çok ihtiyacın olacak, uğraşacaksanız haritanın içinde parça parça olan ateşli silahın parçalarını birleştirip silahı da yapın. Tırmanma baltası falan da lazım oluyor diye hatırlıyorum onları bulmanız gerekiyor

Sorun varsa sorabilirsin. 100 saate yakın bir oynayış sürem var oyunda.

Havai fişek tabancası/mermisi bol miktarda olsun. Ve gereksiz harcamayın hatta depolayın mümkünse. Oyunun sonunda çok ihtiyacın olacak, uğraşacaksanız haritanın içinde parça parça olan ateşli silahın parçalarını birleştirip silahı da yapın. Tırmanma baltası falan da lazım oluyor diye hatırlıyorum onları bulmanız gerekiyor

Teşekkürler obruğa ne zaman atlayalım ve nasıl atlayalım peki

Mağaralardan obruğa giriş var atlayarak giriş için ise planör bulmanız lazım.
Hocam şuan modern balta,katana,testere,tırmanma baltası, 1 tane key kart var obruğa atlamalı mıyız?

Hocam şuan modern balta,katana,testere,tırmanma baltası, 1 tane key kart var obruğa atlamalı mıyız?
Dalgıç ekipmanları da var

Hocam şu an modern balta, katana, testere, tırmanma baltası, 1 tane key kart var obruğa atlamalı mıyız?

Dalgıç ekipmanları da var

Obruğun içi kalabalık. Dinamitimiz var diyorsun, yeterli zırhınız varsa atlayıp içeriyi boşaltabilirsiniz, 2 grup var ve birleşik değiller diye hatırlıyorum.

Obruğa inmek için obruk üzerinden bir teleferik hattı çekip tam ortasında atlarsanız suya düşerek düşme hasarını önleyebilirsiniz.
Bir yöntem daha var ama yıllardır oynamadım, belki düzeltilmiştir ben oynarken tam sürüm değildi çünkü.
Obruğun içine doğru akan bir şelale var. Bu şelalenin altındaki taşlar tırmanma baltasıyla tutunulabilen taşlar. Baltayı kullanıp yavaş yavaş aşağı inilebiliyordu hatırladığım kadarıyla.
Onun haricinde kesin gereken eşyalar dışında envantere çok takılmaya gerek yok ama biraz erzak olsa iyi olur. 5 tane cloth ile de inmeyin aşağı :)

Hocam peki yattaki kilitli kapı sahara key card ile mi açılıyor?

Hocam peki yattaki kilitli kapı sahara key Card ile mi açılıyor?

Hayır. Sahara kartı oyunun sonuna gitmenizi sağlayan kapıyı açıyor. Yattaki kapı için golden kartı bulmanız lazım ki o da eğer oyunun sonunda adada kalmayı seçerseniz bulabileceğiniz bir yerde. Gerçek hikayenin sonuyla o karta erişemezsiniz kısaca.

Geri
Yukarı