The Judge(2014)

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
The_Judge_Bande_Originale.jpg
2014 yapımı Robert Downey Jr'nin baş rol oynadığı bir film.

Alıntı yeri: Yargıç - film 2014 - Beyazperde.com

Hank Palmer parlak bir kariyeri olan, Chicago'da yaşayan bir avukattır. Önemli bir davasının arifesinde, annesinin kaybettiğinin haberini alır. Babasıyla çok uzun zamandır görüşmeyen Hank, aileden iletişimde olduğu tek insanı da kaybetmiştir. Üstelik doğup, büyüdüğü Carlinville kasabasından başka kimseyle de görüşmemiştir. Annesinin cenazesi için geri dönen Hank'ı, burada cenaze töreninden daha fazlası beklemektedir. Pek de sıcak karşılanmadığı kasabadan bir an önce uzaklaşmaya çalışırken kendisini, 42 yıllık yargıç olan babasını savunmak üzere mahkemede bulur...
David Dobkin'in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Robert Downey Jr., Robert Duvall ve Vera Farmiga bulunuyor.

Filmi demin bitirdim. Evet şu an saat 04:46 civarı... Film izlemek için ideal saat. :) Mükemmel bir filmdi. Bu tarz filmler tek film olur seri olmaz ama bitsin istemedim devamında ne olacak merak ettim. Yarım kalan hikayeler vardı.

Film tüm duyguları yaşattı açıkçası. İzlediğime çok memnun oldum...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı