The Last of Us 2 inceleme

Arda9843

Hectopat
Makaleler
4
Ben oyunun oynanışını, yerleri ve sesleri sevdim ama hikayeyi çok beğenmedim ben öncelikle Ellie karakterini sevmedim bana Abby daha haklı geldi Ellie yi sevmememin nedeni sanırım Joel e karşı davranışı falan öte yandan Abby daha haklı, sonuçta babası öldürülmüş. Bence o konuda Joel haklı doktorun ameliyattan önce Ellie'nin ölmesi gerektiğini söyleyip kararı onlara bırakmalıydılar ama yine de Abby babasını seviyordu ve kendisinde bağışıklık olsa babam beni de ameliyat yapardı diye düşünüyordu. Abby Ellie yi 2 defa eline fırsat geçse de öldürmüyor ona rağmen Ellie ısrarla Abby i öldürmeye çalışıyor, sonunda o da anlıyor ama bence artık çok geç oluyor. İkisi de her şeylerini kaybediyor, ben Abby karakterini her ne kadar en sevdiğim karakter olan Joel i öldürse de sevdim. Ellie yi ilk oyunda seviyordum ama ikinci oyunda tam bir ergen olmuş hikaye de tam bir Netflix dizisi olmuş beni ilk oyun kadar etkilemedi ama yine de hikayesi o kadar kötü değil ama bence incelemelerde RDR2 ve Witcer 3 ile aynı puan olan 93'ü hak etmiyor. Bence 500TL'lik fiyatı bu oyuna fazla, bence 200-300TL falan, İdeal. benim oyuna puanım 85. Siz ne düşünüyorsunuz?

Geri
Yukarı