The Last of Us 2'yi erkenden almak mantıklı olur mu?

405518

Hectopat
Arkadaşlar ilk oyunu tek oturuşta bitirdim ve left behind paketini de 2. oyunu almak için beklemeli miyim yoksa indirime girer mi girerse ne zaman girer hızı almışken devam etmek mantıklı mı?

PS4'te çok oyun satın aldım ama genelde 20 - 70 TL aralığında oyunlardı. İndirimde yakaladım hep. Fakat Last of Us 2'yi 178 TL iken aldım dayanamadım. Değdi mi değdi vallahi. Haziran'da yeni abonelik sistemi içinde gelecekse satın alma bence.

20 liraya 10 günlüğüne kiralayıp 5 günde bitirmiştim. Link vermek yasak olabilir ps oyun kiralama yazınca bilindik bir forum sayfası çıkıyor, oradan bakabilirsiniz.

PS4'te çok oyun satın aldım ama genelde 20 - 70 TL aralığında oyunlardı. İndirimde yakaladım hep. Fakat Last of Us 2'yi 178 TL iken aldım dayanamadım. Değdi mi değdi vallahi. Haziran'da yeni abonelik sistemi içinde gelecekse satın alma bence.

Peki bir bilginiz var mı PlayStation 5'te performans seçeneği diye falan bir seçenek var mı 60 FPS için.
20 liraya 10 günlüğüne kiralayıp 5 günde bitirmiştim. Link vermek yasak olabilir PS oyun kiralama yazınca bilindik bir forum sayfası çıkıyor, oradan bakabilirsiniz.

Discord versem link atabilir misiniz?
20 liraya 10 günlüğüne kiralayıp 5 günde bitirmiştim. Link vermek yasak olabilir ps oyun kiralama yazınca bilindik bir forum sayfası çıkıyor, oradan bakabilirsiniz.
Teşekkürler buldum
Sonunda indirime girdi 200 Türk lirasına alabildim herkese cevapları için teşekkür ediyorum.
Çok kısaydı 2 günde bitti ama hayatımın en iyi 2 günüydü.

Son düzenleme:
Peki bir bilginiz var mı PlayStation 5'te performans seçeneği diye falan bir seçenek var mı 60 FPS için.

Discord versem link atabilir misiniz?

Teşekkürler buldum
Sonunda indirime girdi 200 Türk lirasına alabildim herkese cevapları için teşekkür ediyorum.
Çok kısaydı 2 günde bitti ama hayatımın en iyi 2 günüydü.

Çok kısa derken?

Yeni konular

Geri
Yukarı