The Last of Us 450 TL!

Sistem gereksinimlerini ne zaman açıklayacak bunlar, 1 ay oldu ses yok.
Uncharted'ı PC'ye portlayan ekip ile Batman Arkham Knight'ı PC'ye portlayan ekip aynıydı. Zaten PC'de en bozuk Sony oyunlarından biri Uncharted. Naughty Dog ise bu firmayı sevdiklerini ve gelecek PC portlarında birlikte çalışmak istediklerini söylemişlerdi. Yani bırakın fragman ile oyunun desteklediği teknolojileri göstermeyi ve sistem özelliklerini açıklamayı oyun ertelenebilir bile bozuk optimizasyondan.

Uncharted'ı PC'ye portlayan ekip ile Batman Arkham Knight'ı PC'ye portlayan ekip aynıydı. Zaten PC'de en bozuk Sony oyunlarından biri Uncharted. Naughty Dog ise bu firmayı sevdiklerini ve gelecek PC portlarında birlikte çalışmak istediklerini söylemişlerdi. Yani bırakın fragman ile oyunun desteklediği teknolojileri göstermeyi ve sistem özelliklerini açıklamayı oyun ertelenebilir bile bozuk optimizasyondan.

Ön sipariş açıklayıp hala daha sistem gereksinimi açıklamamak garip geldi. Şimdi millet "biz bunu PS3'de oynadık" diye tarihi eser bilgisayarlara almaya başlarlarsa fena patlayabilir.

Ön sipariş açıklayıp hala daha sistem gereksinimi açıklamamak garip geldi. Şimdi millet "biz bunu PS3'de oynadık" diye tarihi eser bilgisayarlara almaya başlarlarsa fena patlayabilir.
İnşallah öyle yapan yoktur. PS5 özel bir oyun olduğunu düşünürsek önerilen olarak en az 1060 ister diğer oyunlar gibi. Umalım da Returnel gibi 2070 Super istiyorum demesin. Gerçekten yeni olmayan, yeni nesil teknoloji kullanmayan, sadece ışıklandırma gibi şeyleri cilalayan bir oyunun 2070 Super istemesine gülerim.

İnşallah öyle yapan yoktur. PS5 özel bir oyun olduğunu düşünürsek önerilen olarak en az 1060 ister diğer oyunlar gibi. Umalım da Returnel gibi 2070 Super istiyorum demesin. Gerçekten yeni olmayan, yeni nesil teknoloji kullanmayan, sadece ışıklandırma gibi şeyleri cilalayan bir oyunun 2070 Super istemesine gülerim.

PS5 özel oyun da sıkıntı aletin PC dengi 3700X ve 5700 XT olunca. Umarım sırf PS5 çalıştırabilecek diye optimizasyonu tamamen salmazlar, malum Forspoken'ın hali ortada.

PS5 özel oyun da sıkıntı aletin PC dengi 3700X ve 5700 XT olunca. Umarım sırf PS5 çalıştırabilecek diye optimizasyonu tamamen salmazlar, malum Forspoken'ın hali ortada.
Kötü optimizasyonlu oyunlara "Çöptimizasyonlu oyun" derim fakat Forspoken bundan bile beter hâlde. Ben Spider-Man'leri ve Uncharted'ı çıktıkları gün deneyimledim. Uncharted gerçekten kötüydü ki ben Platin başarı kastığım için 2 hafta sürmüştü 2 Uncharted oyununu da bitirmem ve o 2 haftalık süreçte de düzelmemişti. Fakat Forspoken'ın yanında çok iyi kalıyordu. O kadar da batırmazlar diye düşünüyorum. Bu PS5 versiyonu oyun PC'ye gelecek olmasa çıkmazdı diye düşünüyorum ben. Şimdi PC'de patlarlarsa sıkıntı olur. Dizinin de sağladığı hype varken öyle bir şey yapmazlar.

Oyun ön sipariş, 3 Mart 2023'te çıkış yapacak. Bildiğiniz üzere dizi çıktıktan sonra The Last of Us satışları ciddi anlamda yükseldi, gelen Steam zamlarınıda biliyorsunuz almayı düşünen varsa acele etsin. Fiyat bır tık yüksek gelebilir ama oyunu severseniz rahat 3-4 kere bitirirsiniz. Multiplayer özelliği geleceği söyleniyor eğer gelirse tadından yenmez. Diziyi izlememiş oyunu oynamamış kişilere tavsiyem ilk önce oyunu oynayın daha sonra diziyi izleyin.
Kupon kodu: lastetail
Sizce neden ilk önce oyunu bitirmek daha mantıklı ?

Sizce neden ilk önce oyunu bitirmek daha mantıklı ?
Çünkü dizi oyunun hikâyesini 1-2 sahne ekleyerek anlatıyor. Ona rağmen oyun bence kendin 1.elden deneyimlediğin için daha vurucu.

Gelecek ay almaya karar verdim. Bu ay Hogwarts Legacy oynayacağım.

Umarım indirim devam eder.
Eğer oyuna zam gelmezse indirim 3 Mart 2023'e kadar devam edecek.

Geri
Yukarı